Publikováno 12. 10. 2017

CELÝ 762. DÍL Ordinace: Rytíř vyznal Aleně lásku! Jak zareagovala?

Ordinace: Karel vyznal Aleně lásku!
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Den plný pádů? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

CELÝ 762. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

 

Ema má narozeniny, vymýšlí plán, jak schovávat jídlo, aby to nikdo neviděl. Rytíř chystá oslavu a Emu zve také Alena k Mázlovi. Ema se v hrůze před jídlem z návštěvy u Mázlů vymluví, Alena tedy nakonec dorazí na oslavu k Rytířovi. Večer se podaří, ale Rytíř se znovu pokouší o Alenu, dokonce ji vyznává lásku! Alena ho odmítá, ale je z toho rozhozená, řeší situaci s Jarmilou, která ji před Rytířem varuje. Druhý den navštíví Emu Jakub, jejich vztah je v krizi a on chce vědět, na čem je. Sice se spolu pomilují, ale Jakub pak objeví, že Ema si schovává nedojedené jídlo pod matraci. Pohádají se, šokovaný Jakub shání Alenu, ale nakonec všechno řekne Rytířovi. 


Ordinace: Jakub s Rytířem
Zdroj: Nova.cz

Květa má problémy se sestrami, nerespektují ji a dokocne bojkotují. Jeden den si velká část hodí marod. Pak matka pacienta hrozí Květě kontrolou z hydieny, a tak Květa k nelibosti sester ještě přitvrdí v úklidu oddělení. Kvůli pracovnímu vytížení nakonec i zapomene na Františku, které slíbila návštěvu jízdárny. Františka se do jízdárny vypraví sama, ale splete si autobus a ztratí se! Květa prožije chvíle hrůzy... Naštěstí si Vilík všiml, že zaměňuje šestku za devítku a nakonec pomůže Květě Františku najít! Ta je Vilíkovi nesmírně vděčná, sblíží je to.

Ordinace: Bibi se stěhuje na šér
Zdroj: Nova.cz

Bibi se rozhodla přestěhovat z vily na ubytovnu, aby udělal tlustou čáru za rozchdoem s Eduardem. Na ubytovně by musela bydlet se sestřičkou Radkou, se kterou má konflikty, proto odmítne. Naštěstí ji společné bydlení nabídne Marek, který se zrovna také stěhuje, a to na šér, jenž zůstal volný po Adamovi s Marikou. Bibi souhlasí a je šťastná, s Markem si rozumí a nebránila by se něčemu víc. Čeká ji ale zklamání, za Markem totiž večer dorzaí Radka, neboť s ním evidentně chodí! A tak Bibi zase utře...  


762. díl jste v TV mohli vidět 12. 10. 2017

 

 

Nova.cz

Diskuze

12.10. | 21:49 jana--markova
1
Náhlasit nevhodný komentář
Řekla bych, že herečka Badinková byla naposledy celkem sympatická, když hrála v "BÁSNÍCÍCH",...co jsem ji viděla v poslední době , tak je hnusně afektovaná, pusu si může ukroutit, ..velice nepříjemný pohled je na ni !!!!