CELÝ 777. DÍL Ordinace: Do modřin zmlácená a vyděšená Zdena je Martynčákem týraná i další dny!

Publikováno 7. 12. 2017
Ordinace: 777. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Život se s námi nemazlí? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

CELÝ 777. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

 

Kovář s Eduardem, Suchým a Naďou mají jednání kvůli hokejovému juniorovi, na jehož zranění má svůj podíl jako trenér Martynčák. Zdena se ovšem nedostaví, Martynčak ji totiž zbil a drží doma násilím. Suchý tuší problémy a snaží se Zdenu navštívit, což mu ale Martynčák neumožní. A na Zdeně si opět vylévá zlost, protože ho v oddíle odvolali z funkce trenéra. Strach do modřin zbitou Zdenu ovládá, je na dně a neví, co má dělat. Večer se pokusí utéct, ale Marynčák ji zastaví a potrestá. Ve finále Zdena zjistí, že má v tašce schovanou zbraň. Strachy se roztřese...

Ordinace: Teror v životě Zdeny Suché - 1
Zdroj: Archiv TV Nova


Bibi je rozhozená z přítomnosti Inny, Markovy ukrajinské manželky. Ke všemu ji pozná jako citlivou bytost, kdy Inna v nemocnici pomůže stařečkovi. Bibi vyčítá Markovi, že strká hlavu do písku a situaci neřeší, jejich obnovený vztah tak opět prožívá krizi.
Ordinace: Inna a Bibi tváří v tvář
Zdroj: Nova.cz

Vilík si po vyhazovu z nemocnice našel práci při roznášce pizzy a obědů. Shodou okolností pomůže při autonehodě hejtmanovi Švarcovi, který si v krabici od pizzy veze milionový úplatek. A to by nebyl Vilík, aby nedošlo k záměně krabic. Peníze málem skončí u starého důchodce, zavčas je ale Vilík najde a hejtmanovi vrátí. Toho strach z prozrazení korupce donutí, aby částku věnoval nemocnici jako sponzorský dar. Úplatek dala hejtmanovi zástupkyně majitele nemocnice Charlotte Moreau, která má tím pádem také máslo na hlavě a po nátlaku Květy svolí, aby se Vilík zase mohl vrátit do práce.
 


777. díl jste v TV mohli vidět 7. 12. 2017

 

Nova.cz