Aktualizováno 18.4. 2017 21:36

ÚTERNÍ DÍL ORDINACE: Je konec, Lucie s Darkem znají pravdu! Je Bětuška jejich dcera?

Ordinace: Lucie s Darkem
Zdroj: Nova.cz

Utekl vám aktuální díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem S vámi je radost umírat? Podívejte se na něj zdarma na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

Reklama

 

• Ordinace v růžové zahradě 2: 729. díl - 1. část

• Ordinace v růžové zahradě 2: 729. díl - 2. část

 

Darek s Lucií se mají na policii seznámit s výsledkem testu DNA. Lucie má takový strach, že nakonec jde Darek sám. Když se vrací, aby jí sdělil pravdu, najde ji na zemi, vyděsí se! O nic ale nešlo, Lucie jen vyčerpáním usnula. Celý roztřesený jí nakonec sdělí dobrou zprávu, Bětuška je jejich dcera! A záhy ji na kolenou prosí o odpuštění, že ji podezříval z nevěry. Oba jsou rádi, že už je všechno za nimi. Nakonec se i vysvětlí původ Bětuščiných zrzavých vlasů – genealog Kocourek vypátral, že Darkův prapradědeček byl felčar irského původu.

Vágnerovi sice slaví, ale Vilíkovi odpustit nedokážou. Ten těžce nese odmítnutí, utápí se v pocitu viny a komplexech, které jen posílí zkažené odběry krve v práci. Světlo na konci tunelu mu pootevře bratr Bernard, františkánský mnich, který je v nemocnici hospitalizován s bolestí zad. Vilík ho navštěvuje v klášteře, kde se poprvé po dlouhé době uvolní.

18

FOTO: Šárka otráví Suchého! Stojí jí v cestě!

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Šárka otráví Suchého! - 5

Hodnocení:Šárka nasype Suchému do kafe uspávací prostředek, otráví ho, aby na seminář do Švédska musela odjet Andrea. Díky tomu se Šárka - pod záminkou politého oblečení - vetře k Hanákovi do bytu, dokonce u něj přespí. Druhý den Hanák ale zjistí od maminky z hřiště, že Šárka se vydává za jeho ženu, a tak se velmi ostře s Šárkou jako chůvou Filipa rozejde. Šárka mu vyzná lásku, ale když je i tak odmítnuta, zhroutí se. Na ubytovně má záchvat pláče nad Hanákovou fotkou.

O nemohoucího Mázla se přichází starat Gustav s Jarmilou. Přes sliby se jejich přítomnost opět zvrhne v šarvátky, které Mázla deptají, zlost si vylije i na všetečné rodičce Klempířové, která trvá na tom, aby Mázl byl u jejího porodu. Nakonec Mázla osobně navštíví a začne rodit u něj doma! Účast při porodu Gustava s Jarmilou dočasně usmíří.
 

729. díl s názvem S vámi je radost umírat jste v TV mohli vidět 18. 4. 2017
 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama