Aktualizováno 20.12. 2012 21:26

384. díl - Ještě není čas

Zdroj: Nova.cz
Témata:

Hanák bojuje o život. S bodným poraněním končí na sále a během operace nastane srdeční zástava.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu
VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Gábina chce pozvat Petra na štědrovečerní večeři, ale dozví se, že otec jejího dítěte je v kritickém stavu. Až teď si uvědomuje, co pro ni Petr Hanák stále znamená.

V domácnostech lékařů a sester probíhají vánoční přípravy. Zdena Suchá gruntuje a vyčítá Suchému, že před jejím řáděním utíká do nemocnice.

Běla Valšíková chce o Vánocích lenošit. Ale plány jí zkříží Jindřich Valšík a Honza Pantoflíček, kteří přihlásí Jánského chalupu do vánoční soutěže o nejkrásnější stavení.

Doktor Švarc propadá sebelítosti, že ho v nemocnici nikdo nemá rád. Vánoční atmosféra poplete hlavu Babetě, která se za Švarcem vydá, aby ho utěšila a dala mu malý dárek…

 

TV Nova

Diskuze

29.1. | 23:46 Manča
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jen houšť a větší kapky.Lidé nemají práci,nemají na léky a v zoufalství musejí krást.Na lichváře žádný zákon není.Bulvár beztrestně ničí soukromí.Ale bohužel jen v Růžovce dostanou gauneři přez hubu.Tak docela v reálu vypadá naše dvacetiletá demokracie". No námětů by se ještě našlo.
29.1. | 08:12 cheb
0
Náhlasit nevhodný komentář
Bože to je taká ko..tina. Lidi žijete vůbec venku,chodite do práce,bavíte se?? Tak mi řekněte, kde se toto děje v realu, když jste z toho tak "vodvařený"??
25.1. | 19:35 ivan
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pamatujete si někdo na 301. díl jak tam byla ta hustá scéna jak tam ta jirešová chrápe, to bylo dobrý, takový: ,,Já jsem taky pěkně schovaná, v domečku hezky schovaná" cccchhhhhrrrrrrrrrrááááááááá pppšššíííííí (měla ještě říkat) nemrdej mě Radime, nemrdej cccccchhhhhhhhhrrrrrrrrááááááááááááá ...
16.1. | 16:34 Loukotka Václav
0
Náhlasit nevhodný komentář
Stává se to ještě někomu.
16.1. | 16:25 Loukotka Václav
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrý den zase se mi to teď stalo že zase na všech videí je napsáno Omlouváme se ale načtení videa se nezdařilo.Proč se to furd stává odepište mi na email loukotka.v@seznam.cz Děkuji.
15.1. | 12:31 Jana
0
Náhlasit nevhodný komentář
kdy začne konečně ta ordinace?
11.1. | 16:19 Václav Loukotka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Můžemi prosim vás někdo vysvětlit proč na všech videí na stránce Ordinace v růžové zahradě 2 proč je tam napsaný:Omlouváme se,ale načtení videa se nezdařilo.Kdy to prosim vás opravíte.Udělejte s tím něco.Děkuji.
9.1. | 11:12 CoralJ
0
Náhlasit nevhodný komentář
VÍTE NĚKDO,KDY ZAČNE V ROCE 2013 ORDINACE?
8.1. | 21:10 anicka
0
Náhlasit nevhodný komentář
kdy bude hrat ordinace dekuji
7.1. | 21:27 Inka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pryč s Dalasem a hura ordinaci