782. díl - Druhá šance

Publikováno 9. 1. 2018
Ordinace: 782. díl
Zdroj: Nova.cz

Nemocnici čeká šok: objeví se tady Leoš Mára! Bibi sní o tom, že se vrátí Marek. Místo toho jí v bytě přistane nový spolubydlící.

Přehrát poslední díl

 

Leoš Mára chce zpět do Kamenické nemocnice, promluví si proto s Terezou Benešovou, kterou zmanipuluje ve svůj prospěch, aby za něj orodovala. Ta ho vychválí před zástupkyní ředitele nemocnice Charlotte Moreau, která se lékařskou kapacitu rozhodne přijmout, nehledě na Márovo chování v minulosti. S tím razantně nesouhlasí Ota Kovář ani Eduard Valšík, nic však nezmůžou. Charlotte má poslední slovo. 

Do šéru se stěhuje Vojtěch Kratochvíl, který je zároveň novou posilou v nemocnici, a Bibi jen zírá, jak je praštěný a zapomnětlivý. Dokonce po výjezdu k případu zapomene Bibi v lese. Ta cestou domů málem zmrzne a je na Vojtu strašně naštvaná.

Ordinace: Vojta s Bibi v lese
Zdroj: Nova.cz

Jarmila se náhodou dozví, že Rytíř má za sebou vasektomii a hned to sdělí Aleně, aby s klidným svědomím Mázlovi řekla o dítěti. Alena sebere odvahu a zamíří za Mázlem. Mezitím se ale Jarmila dozví, že Rytíř si vasektomii vymyslel, jen aby měl pokoj od vdavek a dětí chtivé milenky. Jarmila už ale nestačí Aleně zabránit, aby se Mázlovi svěřila. Alena tak přichází za Mázlem a sdělí mu, že s ním čeká dítě. Mázl ohromením jen zalapá po dechu.


782. díl s názvem Druhá šance jste v TV mohli vidět 11. ledna 2018.

Nova.cz