783. díl - Všichni jsme cvoci

Publikováno 11. 1. 2018
Ordinace: 783. díl
Zdroj: Nova.cz

Ota Kovář je vzteky bez sebe: v boji s Leošem Márou ho čeká druhé kolo. Alena má tajemství, které se nesmí dozvědět Čestmír.

Přehrát poslední díl

 

Alena se dozví od Jarmily, že Rytíř není neplodný, může být tudíž také otcem jejího dítěte. Jenomže Alena už Mázlovi řekla, že dítě je jeho a chce s ním být, takže mu zalže o termínu početí. A když ji chce Mázl vyšetřit, vymlouvá se. Ví, že by poznal, že něco nesedí. Vykroutí se i z vyšetření u Mázlova kolegy. Mázl nechápe, a aby mezi nimi nedošlo k další hádce, nastupuje Jarmila, která ji seznámí s MUDr. Vladanou Synkovou, velmi alternativní lékařkou zabývající se esoterií a holistickým přístupem. Alenu střelená gynekoložka vyděsí hned po první schůzce, nemá však na vybranou. Před Mázlem ji samozřejmě naopak vychvaluje. Do děje Ordinace tak vstupuje nová posila, herečka Ivana Andrlová.

Ordinace: Ivana Andrlová coby seriálová Vladana Synková
Zdroj: Archiv TV Nova

Leoš Mára díky Charlotte Moreau znovu nastupuje do nemocnice. Ota Kovář mu od začátku dává najevo, že se ho při nejbližší příležitosti zbaví. Nechává ho testovat na drogy, zakáže mu chodit na sál. Testy jsou negativní a Mára zdánlivě vše bere s nadhledem. Svým pokorným chováním si dokonce začíná získávat Eduarda Valšíka, který má pocit, že má Mára na Terezu dobrý vliv. A Mára Tereze otevřeně řekne, že oni, coby dva outsideři, můžou být spojenci.

Ordinace: Mára s Kovářem
Zdroj: Archiv TV Nova

Bibi nadále zjišťuje, že její spolubydlící Vojta má problémy se soustředěním a vůbec působí jako cvok. Když shodou okolností Vojta dostane do péče Aloisii, která se zranila při pádu ze štaflí, Bibi se zhrozí. Bojí se, že Vojta při své roztěkanosti operaci nezvládne. Aloisie je však jeho přístupem nakonec nadšená, na sále hrála příjemná hudba a všichni byli v pohodě. Bibi umožní pacientovi (kterého přiskřípla vrata, když byl u milenky), aby se před převozem do Hradce právě s milenkou setkal. On si však při rozhovoru nedopatřením potrhá stehy a Bibi má průšvih, ze kterého ji před Suchým obratně vyseká Vojta. Bibi se posléze dozví, proč se chová tak podivně, stojí za tím ADHD. Přehodnocuje na něj názor, a když ji Vojta znovu zve na rande, přemýšlí, že by i šla. 

783. díl s názvem Všichni jsme cvoci jste v TV mohli vidět 16. ledna 2018.
 

Nova.cz