Publikováno 9. 10. 2017

Ordinace TENTO TÝDEN: Adam s Marikou tváří v tvář, zraněná Bibi, ztracená Františka a vystrašený Toník!

Ordinace: Co přinesou nové díly?
Zdroj: Nova.cz

Andrej Martynčák si za zády Zdeny vyřídí účty s Toníkem, který ho nepřijímá zpět a rebeluje. Čekají ho chvíle strachu... Marika má poslední šanci očistit Adama! A Bibi se stěhuje z vily Valšíků. Co víc se odehraje tento týden v Ordinace v růžové zahradě 2? Zjistěte!

Přehrát poslední díl

 

Toník Suchý trpí návratem Martynčáka. Na mámu se zlobí, že je opět s ním. Má z toho problémy ve škole, rebeluje a snaží se Zdenu přesvědčit, aby se s Andrejem rozešla. Martynčák si to ale nenechá líbit a rozhodne se pro odvetu! Odveze Tondu daleko za město a nechá ho tam! Hrozí mu nebezpečí?

Adamův otec chce donutit Mariku, aby řekla policii celou pravdu o událostech nedávné noci, a zachránila tak jeho syna. I on v, že v tom má prsty. Povede se mu to? Adam si mezitím zařídí setkání s Marikou, mimo policejní stanici. Uteče snad? A co si do očí řeknou? 

Ordinace: Zraněná Bibi
Zdroj: Archiv TV Nova

Bibi si začíná čím dál víc rozumět s Markem a díky tomu pochopí, že je čas definitivně zapomenout na vztah s Eduardem. Proto se rozhodne pro zásadní krok, přestěhovat se z vily Valšíků. A kdo jí nabídne ubytování? Marek! Bude souhlasit? Bibi však čeká ještě nepříjemná chvíle, při výjezdu se zraní... Klesne tak opět v očích Marka, nebo ji naopak pomůže?

Narozeniny Emy se blíží, a to znamená jediné - spoustu jídla. Ema je z toho už předem vystresovaná a vymýšlí, jak na takové akci dokáže nejíst, aby si toho nikdo nevšiml. Rytíř využije oslavy k získání Aleny a tentokrát to nebude jen tak, vyrukuje s mnohem těžším kalibrem...

Ordinace: Martynčák, David a Zdena
Zdroj: Nova.cz


Květa má problémy se sestrami, dál ji bojkotují a jeden den si velká část hodí marod. Do toho je v nemocnici šrumec. Na Květu je toho už moc a kvůli pracovnímu vytížení zapomene na svou dceru Františku, které slíbila návštěvu jízdárny. Františka se mezitím vypraví sama, ale splete si autobus a ztratí se!

Rozuzlení sledujte v premiérových dílech - v úterý 10. října pokračujeme 761. dílem s názvem Vlez mi na záda. A ve čtvrtek 12. října uvidíte Den plný pádů, takový název nese 762. díl.
 

 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama