Aktualizováno 3.9. 2017 16:55

TAJNOSTI KLÁRY CIBULKOVÉ: Na co je v životě nejvíce pyšná a jak by řešila nevěru?

Zdroj: TV Nova

Zuřivé hádky, žárlivost, nevěra, vážná nemoc - to všechno zažívala v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 postava Andrey Hanákové. Jaká je herečka v soukromí a jaké jsou její tajnosti? Prozradila i to, jak se jí hrály vypjaté scény mezi Andreou a Petrem.

Nevěra manžela přiměla Andreu Hanákovou odjet na stáž do Francie, aby zapomněla, zahojila rány a dala vztahu po návratu novou šanci. Jak dlouho bude pryč a co přesně se odehraje po jejím návratu, to odhalí až nové díly Ordinace. Prozatím, o něco víc poznejte její představitelku Kláru Cibulkovou.

Točit žárlivou scénu a hádku někdy nemusí být zrovna příjemné. Jsou ale i tací herci, kteří v tom najdou zalíbení třeba z důvodu, že se v osobním životě moc nehádají. A právě tak to má Klára. "Vlastně mě to baví, musím říct. Vždycky jsem radši, když ta postava má nějaký problém, než když je to takový klidný život. Což tedy je pravda, že scénáristi Andree a Petrovi moc nedopřejí."Dokáže herečka oddělovat civilní život od profesního? "Já jsem se to naučila odstříhávat. Když jsem byla mladší, nezkušená po škole, tak člověk vše mnohem víc prožíval a víc se do toho ponořoval. Dnes už ne. Vlastně za tohle vděčím dětem, protože v momentě, kdy překročím práh domova, tak neexistuje můj pracovní svět. Vrhnou se na mě děti, vrhnou se na mě domácí povinnosti, takže to stříhám. A myslím si, že je to tak dobře, pro zdraví duše je dobré z rolí vystupovat," prozradila na kameru Klára.

Klára s manželem

Klára Cibulková - 9
Zdroj: Nova.cz
A na co je herečka v životě nejvíc pyšná? "Asi na to, že mám dobrého muže, že nám ten vztah klape, a že spolu máme dvě krásné děti, které jsou zdravé a já doufám, že šťastné," dodává.

Více už v upřímném rozhovoru ve videu. 
 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.