Publikováno 28. 4. 2018

Jak je vážné zranění Milana Peroutky? Lékaři konečně promluvili otevřeně o jeho stavu!

Zdroj: TV Nova

Je mladý a hvězdnou kariéru má skvěle našlápnutou. Zpěvák a herec Milan Peroutka minulý měsíc oslavil teprve 28. narozeniny. Jenomže momentálně ho brzdí přetržené vazy v koleni, kvůli kterým musel na operaci. Jak je na tom teďka?

Přehrát poslední díl

Zpěvák a herec Milan Peroutka se v zimě nepříjemně zranil během taneční soutěže. Přetrhnul si vaz v koleni, dostal ortézu a berle a čekal na verdikt lékařů. Operaci prodělal před týdnem a teď ho čeká dlouhá rekonvalescence. Času má relativně dost, i když se upsal nové verzi muzikálu Vlasy.

Michaela Tomešová a Milan Peroutka - 2
Zdroj: Profimedia

V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 hraje studenta Jonáše, který se chce stát lékařem. Ve skutečnosti ale bude v následujících měsících sám odkázán na lékařskou pomoc. Tentokrát si talentovaný herec bohužel vybral veškerou smůlu, když si v zápalu pracovního nasazení přivodil zranění, které se za týden rozhodně nevyléčí. Kvůli němu musel dokonce na operaci.
Ordinace: Denisa s Jonášem
Zdroj: Nova.cz

Televizní štáb Volejte Novu se rozhodl, že ho během jeho pobytu v nemocnici navštíví a udělá mu radost. A jak se zdá, Milan dělá pořádně pokroky. Operace proběhla bez komplikací, teďka jenom musí cvičit, cvičit a cvičit. Protože ho čeká velmi dlouhá a nesnadná rekonvalescence.
Ordinace: Jonáš s Františkou
Zdroj: Archiv TV Nova

Jenomže herec má pracovní povinnosti, které bohužel nepočkají. A to se lékařům moc líbit nebude! Dokonce scénáristé Ordinace v růžové zahradě 2 upravili scénář tak, aby mohl Milan hrát s berlemi. V reportáži se také dozvíte, jak tráví svůj volný čas v nemocnici.
 Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.