Aktualizováno 15.1. 2018 17:13

Andrlová a Holý mění život Aleně a Bobovi. Nováčky posílí i fešák z Ulice! V ROZHOVORU také Kvitová

Zdroj: Nova.cz

Jak už bylo divákům Ordinace oznámeno, do děje přichází hned několik nových posil. Ivana Andrlová jako alternativní gynekoložka bude radit těhotné Aleně, Marek Holý coby komerční život odmítající Vavřinec vpadne do rodiny Švarce. Pacientka Martina zase změní osud Andrey, a s ní přijde i její partner, vzpomínáte ještě na Vojtu z Ulice? Více ve videu!

Přehrát poslední díl

 

Před Vánocemi dostala doktorka Alena Rytířová nečekaný dáreček – zjistila, že je těhotná! Kdo je ale otec jejího děťátka? Že by exmanžel Rytíř nebo její milovaný Čestmír Mázl? O tom nemá ponětí, a jelikož by ráda byla s Mázlem, kterému zatajila celou pravdu a oznámila, že s ním čeká dítě, nechce a ani nemůže k němu chodit na vyšetření, ani k jeho kolegům. A tak přichází na scénu MUDr. Vladana Synková, alternativní a esoterická gynekoložka, která se Aleně vůbec nezdá, nemá však moc na výběr. Vladana nastoupila v 783. díle Ordinace zde. A co k tomu dodává její představitelka herečka Ivana Andrlová? O tom už ve videu.

Ordinace: Mázl, Vladana a Alena
Zdroj: Archiv TV Nova


Je jasné, že u Švarců nemůže být nikdy dlouho klid! Stále zápasí s nedostatkem peněz, a tak se nechají zlákat Bobovým bratrem, hejtmanem Švarcem, do nekalého podvodu kolem komunitního centra, které vede jistý Vavřinec Kolečko. Setkali se spolu v 784. díle zde. Víc už vám poví on sám ve videu.

Ordinace: Marek Holý coby Vavřinec Kolečko
Zdroj: Archiv TV Nova


Život Andrey hodně ovlivní komplikovaný případ pacientky Martiny Prchalové, kterou ztvární Sandra Černodrinská. „Je to vyučená kadeřnice a náhradní matka. Hraju tam s Petrem Buchtou v páru,“ prozrazuje i v reálu těhotná herečka jméno kolegy, kterého diváci Novy mohou znát jako Vojtu Kalicha ze seriálu Ulice. V Ordinaci vystoupí v opačné roli, jako negativní postava násilníka. Dějovými kartami zamíchají oba dva velmi silně.

Ordinace: Sandra Černodrinská jako Martina a Petr Buchta
Zdroj: Archiv TV Nova


Ordinace také přivítá tenisovou hvězdu Petru Kvitovou, které splnil přání Petr Rychlý. Jak si sportovkyně užívá natáčení seriálu, jehož je velkou fanynkou? Co od ní čekat? O tom se svěří ve videu.

Život Květě a celé její rodině nabourá milenka Denisa v podání Bereniky Kohoutové. Více o nových postavách už zjistíte v reportáži!
 

 

NENECHTE SI UJÍT:

 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.