Publikováno 11. 8. 2017

ANKETA: Dokáže být Bobo Švarc dobrým otcem?

Ordinace: Martin Zounar jako Bobo Švarc
Zdroj: Archiv TV Nova

Celý život žije pouze pro své vlastní blaho. Neudělá nic, z čeho by neměl prospěch. Nerad se dělí o cokoliv a peníze jsou pro něj vším, dokonce kvůli nim vstoupil do manželství. Sebestředný Bohdan Švarc se bude muset hodně změnit, aby šel příkladem malému chlapci Hugovi, který mu chtě nechtě vstoupí do života, je to totiž jeho syn. Objeví v sobě egoistický Bobo otcovské pudy?

V nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 zjistí, že má syna! O jeho existenci neměl tušení, nyní se o něj bude muset starat.


Hugo je spontánní a otevřeny kluk a Heluš si velmi rychle získá, ona vlastní děti nemá, a tak to půjde přirozeně hladce. Boba jen tak někdo a snadno neobměkčí, v Hugovi bude vidět podstrčeného podvodníka, který ho má připravit o peníze. Postupná zjištění mu tento názor změní a Bobo si Huga pomalu bude pouštět k tělu. Zda ho skutečně začne mít rád, to ukáže až čas, stejně jako to, zda je Hugo skutečně jeho biologickým synem.

16

FOTO: Syn Boba Švarce HUGO

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Hugo, Bobo a Heluš

Hodnocení:Otcovské city by v sobě měl mít, pokud si pamatujete, Heluš předstírala těhotenství a Bobo byl zprávou o dítěti nadšen, těšil se a celý jen zářil. Třeba v něm Hugo tuto dobrou stránku probudí.


Co myslíte, má Bobánek na to být dobrým, zodpovědným a milujícím otcem, ať už by se to měl učit nebo to v sobě objevit? Nebo je Bobo příkladem muže, který by děti kvůli své sebestřednsoti nikdy mít neměl a ani nechtěl?

Anketa

Dokáže být Bobo Švarc jednou dobrým tátou?

Hlasovalo 446 lidí.


Premiérové díly Ordinace v růžové zahradě 2
sledujte od 22. srpna na Nově!

 

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama