Publikováno 7. 2. 2017

Bibi vs. Běla: Která se k Eduardovi hodí víc podle vás? HLASUJTE

Ordinace: Eduard s Bibi, a s Bělou
Zdroj: Nova.cz

Kus svého života prožil Eduard Valšík s Bělou, ta stále nosí jeho příjmení. A dnes má po svém boku mladou Brigitu, se kterou je zasnouben. Svatba je tak na spadnutí. A my se vás ptáme, je pro něj tou pravou? Hodí se vůbec k němu, nebo přeci jen patří k Běle?

Přehrát poslední díl

 

Brigita Mrázková je třicetiletá lékařka. S vytříbeným vkusem a čivavou Miňonkou. Hýří pozitivní energií, je spontánní, trochu ztřeštěná a mnohdy dětsky naivní. Nicméně je upřímně milá, a to se většině lidí líbí. Běla však její "přeslazenost" bude jen stěží snášet. Eda je s Brigitou coby Bibi ale spokojen, plánuje s ní svatbu i dítě. 

Do Ordinace přichází Marika Šoposká - 5
Zdroj: TV Nova

 Běla Valšíková, dáma, kterou moc dobře známe. Je to sympatická žena, inteligentní a skvělá pediatrička. S Edou prožili mnoho šťastných chvil, bohužel přišli i ty, které jejich vztah zničily. Je to však za nimi, zůstali přátelé. V době, kdy jim to klapalo, tvořili perfektní pár. S tím budete souhlasit, že? Kdyby se dnes dali znovu dohromady, poučeni z chyb, o něco moudřejší, tak by mohli znovu najít štěstí a harmonii.

Ordinace: Zlata Adamovská jako Běla
Zdroj: Archiv TV Nova


Anketa

Kdo se k Edovi hodí víc podle vás?

Hlasovalo 4454 lidí.

 

 

19

GALERIE: Do Ordinace přichází Marika Šoposká

Zdroj: TV Nova

Do Ordinace přichází Marika Šoposká - 1

Hodnocení:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama