Aktualizováno 5.4. 2018 12:53

BOLESTIVÁ ZPRÁVA: V Ordinaci ZEMŘE jedna z hlavních postav. Její odchod zlomí nejedno srdce

Fanoušky seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 čeká btruchlivé loučení. V seriálu nečekaně a za dramatických okolností zemře jedna z hlavních a oblíbených postav. Dny se jí krátí a její odchod zlomí nejedno srdce... Je to potvrzené a odtajněné, připravte se.

Přehrát poslední díl

 

Její život brzy pohasne. Statečná doktorka bojující za ostatní, férová ženská a milující i milovaná manželka zemře. Odpočet posledních dní začal pro seriálovou Andreu Hanákovou. Její dny se krátí, a tak by je diváci Ordinace měli trávit s ní.

Ordinace: Petr a Andrea Hanákovi
Zdroj: Archiv TV Nova
Hanákovi zemře manželka, už jen z této věty mrazí, smrt se ale neptá a stejně tak jsou nekompromisní i scenáristé. Andrea v současné době bojuje se svou dědičnou nemocí, proto se její smrt dala předpokládat, nicméně okolnosti jejího skonu budou dramatičtější, nežli si diváci v tuto chvíli představují a domnívají se.Smrt jedné z hlavních a populárních postav je potvrzena a v nadcházejících dnech se natáčí dokonce samotný pohřeb. Bolestivá chvíle se na obrazovkách odehraje ještě do začátku letních prázdnin.

Andrea zemře, herečka Klára Cibulková se rozloučí, poslední díly a dny přicházejí, tak se dívejte.

Ordinace: Klára Cibulková coby MUDr. Andrea Hanáková
Zdroj: Archiv TV Nova


 


NEPŘEHLÉDNĚTE:
 

Nova.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.4. | 12:09 jsemzlaazakerna
15
Měli byste pohřbít i Bobana a Heluš.Jak byli ze začátku vtipní a sympatičtí,tak ...
7.4. | 13:23 blazena012
4
Doufám, že Hanák nezačne zase pít.
7.4. | 13:23 blazena012
4
Náhlasit nevhodný komentář
Doufám, že Hanák nezačne zase pít.
7.4. | 13:22 blazena012
7
Náhlasit nevhodný komentář
Jestli se můžu přidat do diskuze, tak souhlasím, že linka Heluš a Boba není už vtipná, ale dost trapná. Dříve byli obohacením seriálu, teď jsou celkem trapní. Ze smrti Andrey jsem smutná, taková veskrze kladná postava si konec nezasloužila. Ale je to záměr scénáristů, tak co naděláme.
7.4. | 07:24 jana--markova
5
Náhlasit nevhodný komentář
No tak nevím, jestli se budu dívat,..taková prima herečka, to zase budu ubulená,..ale dalo se to čekat, škoda :-(((...a to co píše "zlazakerna",..podepisuji s razítkem, ty dva už mě neskutečně se*ou !!!!
6.4. | 20:23 ebbynk
5
Náhlasit nevhodný komentář
Jo, jo máte pravdu. Heluš a Bobo jsou vyslovene zbytečni, neni to ani k smichu. Odpornějšho babochlapa než je Chantal nenajdete..A ješte ta jeji mluva a hlas, to je fakt hnus, fialovej!
6.4. | 12:09 jsemzlaazakerna
15
Náhlasit nevhodný komentář
Měli byste pohřbít i Bobana a Heluš.Jak byli ze začátku vtipní a sympatičtí,tak teď už jsou vysloveně trapní a v Ordinaci naprosto zbyteční...a sebou ať vezmou babochlapa Chantal