Publikováno 15. 2. 2018

Bydlení s bývalým a současným přítelem! Dělá Bibi dobře? Jak byste se zachovali vy?

Ordinace: Bibi s Markem - 7
Zdroj: Archiv TV Nova

Pustili byste si do bytu bývalého partnera, když tam bydlíte s tím současným? A hlavně, když ten současný nemá potuchy o tom, co je nový spolubydlící skutečně zač? Pomohlo by vám to, vyznat se ve vlastních citech, nebo by to byl totální průšvih? Přesně v takové situaci je Bibi z Ordinace, když si Marka znovu pustila přes práh…

Přehrát poslední díl

 


Bibi svého bývalého přítele Marka evidentně stále miluje. Současného přítele Vojtu má velmi ráda a váží si ho za to, jak se k ní hezky chová. Marek ji opustil, Vojta je tu pro ni každičkou minutu. Marek ji začínal milovat, Vojta ji miluje. Není divu, že má Bibi ve svých citech zmatek. Řekla si, že na Marka zkusí zapomenout – co bylo, bylo. Jenomže to půjde stěží, když se nastěhoval přímo k ní domů, kde má utužovat vztah s Vojtou.

112

FOTO: Marek se nastěhoval k Bibi a Vojtovi

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Marek bude bydlet s Bibi a Vojtou!

Hodnocení:


Marek je sice v těžké situaci, nemá kde bydlet, na bydlení nemá ani dostatek peněz, protože šetří na léčbu manželky Inny, která se ukáže mnohem dražší, než si mysleli, jenomže Bibi by měla spíš myslet na sebe a Vojtu. Je hezké, že se Markovi snaží pomoct, ale jeho přítomnost jí nikterak nepomáhá. Nebo by snad mohla, aby se ve svém výběru utvrdila? Třeba tajně doufá, že když ho bude mít nablízku, skončí nakonec spolu? Nebo naopak si utvrdí, že Vojta je tím pravým?

Anketa

Udělala podle vás Bibi správně, když Markovi dovolila s ní a Vojtou bydlet?

Hlasovalo 864 lidí.

Ordinace: Bibi s Markem - 3
Zdroj: Archiv TV Nova

Anketa

A co myslíte, proč to Bibi udělala?

Hlasovalo 565 lidí.

 
 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.