Aktualizováno 12.9. 2017 21:35

CELÝ 753. DÍL Ordinace: Karel Rytíř se stěhuje do Kamenice, kvůli Emě! Co na to exmanželka?

Ordinace: 753. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Plavky s sebou, dámo!? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

 

Reklama

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 753. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

Ema se přestěhovala k otci, který se snaží dohlížet na to, aby jedla, jsou z toho ale jenom konflikty. Ani Jakub u Emy neuspěje. Mázl s Jarmilou a nakonec i Alenou tlačí na Emu, aby začala chodit k psychologovi. Ta nabídku nakonec využije, ale jen proto, aby se dostala z domácího vězení a opatřila si lék na hubnutí. Zaměstnavatel tlačí na Rytíře, aby se vrátil do Brna, ale on radši dává výpověď, aby mohl být s Emou v Kamenici.

Švarc má během hospitalizace Heluš na starosti Huga. Kluk nosí pětky z diktátů, a tak se Švarc pustí do doučování! Anásledně mu vyrobí důmyslný tahák, Hugo sice přinese jedničku, ale dozví se to Heluš a ztropí scénu, že Švarc učí Huga podvádět. I tak ale vezme Švarc Huga za odměnu na paintball a ti dva se dále sbližují.Bibi má dál konflikty se záchranářem Markem, který jí dává najevo, že je protekční „Barbína“, která na záchranku nepatří. Situaci ještě zhorší Eduard, když přijde poděkovat týmu za mimořádný zásah, při kterém Hanák s Markem zachránili dva tonoucí kluky. Bibi obviní Marka, že je bezcitný, on zase jí napadne, že je nejslabším článkem řetězu a měla by odejít. Bibi se pak ale povede zvládnout případ znečištěného bezdomovce i těžce nemocného dítěte.

121

GALERIE: Natáčení dramatické záchranné akce s Fialaou, Benonim a Šoposkou na Sázavě

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Natáčení dramatické záchranné akce na Sázavě - 19

Hodnocení:Eduard s Bělou a Bibi řeší složitou diagnózu dlouhodobě nemocného šestiměsíčního dítěte Matýska Fišera, je mu stanovena diagnóza těžké kombinované vrozené imunodeficience (zkratka SCID) a dítě potřebuje transplantaci kmenových buněk krvetvorby od jednoho z rodičů, který má polovinu genomu stejnou jako dítě. Matka ale buňky darovat nemůže, protože má žloutenku typu B. Na řadě je otec, ovšem ten je neznámý a nezvěstný.
 

753. díl jste v TV mohli vidět 12. 9. 2017

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama