CELÝ 770. DÍL Ordinace: Zajímavá dohoda Vilíka s Františkou. Poradí mu, jak sbalí její mámu!

Publikováno 14. 11. 2017
Ordinace: 770. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Holka na jedno použití? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 770. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

 

Bibi se probouzí vedle Marka po noci plné milování a chce udělat společnou snídani, neboť to považuje za počátek vztahu, Marek jí ale dá najevo, že on se ani teď nechce vázat. Tohle Bibi nedokáže vydýchat, chce se odstěhovat, odmítá nadále dokonce i jezdit s Markem na výjezdy. Marek by se sám odstěhoval, ale zmlátí ho Rusové, se kterými měl v minulosti konflikt. Bibi se o něj doma postará, ale přátelství s ní se mu obnovit nepodaří.

115

FOTO: Útok a zmlácení Marka v Ordinaci

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Útok a zmlácení Marka - 6

Hodnocení:Františka se těší na návrat Vilíka z dovolené, mají spolu přece kouzlit. Květa, která odmítla Vilíkovo vyznání, nechce, aby se Vilík dál stýkal s její dcerou. Ta to nemůže pochopit, a když jí Květa odmítne koupit kýžený kouzelnický set, pokusí se ho ukrást. Je ale přistižena, prodavačka chce volat rodiče a Františka označí za svého otce Vildu. Ten to skutečně vyžehlí a set koupí. Květa ho doma objeví, zlobí se, ale nakonec ustoupí a svolí, že se Františka může s Vildou přátelit. A Františka slibuje Vildovi, že když ji naučí kouzla, ona jeho naučí, jak sbalit její mámu.

Ordinace: Hádka Terezy s Bělou
Zdroj: Archiv TV Nova

Do Růžovky přivádí otec Čejka syna Kubíka se zlomenou kůstkou v zápěstí. Kluk má ale také na těle záhadné škrábance, které Čejka považuje za stopy po týrání v rodině matky, se kterou se rozvedl. Chce syna do vlastní péče, proto žádá Bělu, aby upozornila sociálku. Běla posílá Kubíka do nemocnice na vyšetření s tím, že má Tereza sociálku sama zavolat, když se neprokáže jiná příčina. Tereza místo toho ale sama kontaktuje rodinu a zjišťuje, že k zavolání sociálky nejsou důvody. Běle vadí, že Tereza nesplnila její příkaz, jejich příměří dlouho netrvá, u večeře se pohádají. Je jasné, že si lezou na nervy a dělají naschvály, jen tak se to zřejmě neurovná, což si Eduard uvědomuje a trápí ho to. 

 

770. díl jste v TV mohli vidět 14. 11. 2017
 

 

Nova.cz