CELÝ 782. DÍL Ordinace: Popleta Vojta je jako neřízená střela! Nový lékař se stěhuje k Bibi a hned se jí postará o trable

Aktualizováno 11.1. 2018 21:20
Ordinace: 782. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Druhá šance? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

 • CELÝ 782. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

 

Leoš Mára chce zpět do Kamenické nemocnice, promluví si proto s Terezou Benešovou, kterou zmanipuluje ve svůj prospěch, aby za něj orodovala. Ta ho vychválí před zástupkyní ředitele nemocnice Charlotte Moreau, která se lékařskou kapacitu rozhodne přijmout, nehledě na Márovo chování v minulosti. S tím razantně nesouhlasí Ota Kovář ani Eduard Valšík, nic však nezmůžou. Charlotte má poslední slovo. 

Do šéru se stěhuje Vojtěch Kratochvíl, který je zároveň novou posilou v nemocnici, a Bibi jen zírá, jak je praštěný a zapomnětlivý. Dokonce po výjezdu k případu zapomene Bibi v lese. Ta cestou domů málem zmrzne a je na Vojtu strašně naštvaná.

Jarmila se náhodou dozví, že Rytíř má za sebou vasektomii a hned to sdělí Aleně, aby s klidným svědomím Mázlovi řekla o dítěti. Alena sebere odvahu a zamíří za Mázlem. Mezitím se ale Jarmila dozví, že Rytíř si vasektomii vymyslel, jen aby měl pokoj od vdavek a dětí chtivé milenky. Jarmila už ale nestačí Aleně zabránit, aby se Mázlovi svěřila. Alena tak přichází za Mázlem a sdělí mu, že s ním čeká dítě. Mázl ohromením jen zalapá po dechu.


782. díl s názvem Druhá šance jste v TV mohli vidět 11. ledna 2018.


 

Nova.cz