Aktualizováno 20.4. 2017 22:21

Co nebylo v TV z Ordinace: CELÁ vtipná SCÉNA s výtahem! A čeho se Rychlý skutečně bál?

Zdroj: Nova.cz

Jarmila a Gustav. Tahle dvojka je momentálně noční můrou Čestmíra Mázla, jak jste dnes mohli vidět, prošel si s nimi sexuální terapií i oslavou narozenin Lenina, a nakonec skončil uvězněný v páternosteru! Veselou scénu můžete nyní vidět celou, nesestříhanou, tak jak se natočila a předtím, než se pro díl upravila! A co k tomuto natáčení dodal hlavní aktér?

Přehrát poslední díl

 

„Já myslel, že po dvou letech ten adrenalin už nebude, narážím na to letadlo, kdy sem se musel vznést do vzduchu, do dvou kilometrů, a připravovat se na tandemový seskok. Tak jsem si myslel, že už mě nic jiného v Ordinaci nepotká, ale zažil jsem další takovou krizovou situaci a je neuvěřitelné, že ve výtahu!“ vzpomíná představitel Mázla Petr Rychlý na scénu, kdy kvůli Gustavovi uvízl ve výtahu.

19

FOTO: Zraněný Mázl uvízl kvůli Gustavovi a Jarmile s vozíkem v páternosteru!

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Mázl uvízl v páternosteru! - 9

Hodnocení:


„Když jsem musel rychle vjet vozíkem do páternosteru, který jel potom nahoru, tak jsem měl strach, aby náhodou, ty zadní madla, aby nebrnkly o ty hrany a já se tam nezasekl, nevypadl, nebo kdo ví co ještě,“ dodal Rychlý.

 
 

Nepřehlédněte:

Exkluzivně DO ZÁKULISÍ Ordinace: A s průvodkyní Michaelou Badinkovou!


ZE SOUKROMÍ Petra Rychlého: Nesnáším, když chybuji. A jak mu infarkt změnil život?
 

Nova.cz

Diskuze

23.4. | 12:31 hankapop45
1
Náhlasit nevhodný komentář
Neuvěřitelné,jak původní pěkný seriál z lékařského prostředí se mění na šílenou frašku.Scéna se zraněným Mázlem,kdy o něj neustále někdo zakopává,scéna ve výtahu a oslava Lenina to korunovala.Myslím,že nastal čas v úterý a čtvrtek přepnout na jiný program a tuto velkolepou šou si nechat ujít.
21.4. | 08:38 evakluchova
1
Náhlasit nevhodný komentář
Myslím si, že scéna s Leninem byla zbytečná a seriálu tohoto typu nemá co dělat. Ordinaci sleduje dost lidí a věřím, že se jim to nelíbilo.
20.4. | 23:45 hus31
1
Náhlasit nevhodný komentář
nemohu věřit očím, že někdo může vyplodit takovou neskutečnou debilitu s uječenou Paulovou a v zákrytu se držícím Olivou ..
reklama