Publikováno 17. 3. 2017

Co si myslí Zlata Adamovská a Petr Štěpánek o Karlu Gottovi? Každý si na něm cení něčeho jiného...

Zdroj: TV Nova

Zlata Adamovská (58) s Petrem Štěpánkem (68) si nemohli nechat ujít premiéru muzikálu Čas růží. Co prozradili o mistru Karlu Gottovi (77), jehož písničky zazní ve všemi očekávaném představení? Oblíbené hvězdy seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 promluvili o tom, čeho si na Karlu Gottovi nejvíce cení.

Reportérka Veronika Petruchová si na premiéře muzikálu Čas růží nenechala ujít příležitost vyzpovídat jedny z největších hvězd seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Oblíbená herečka Zlata Adamovská dorazila v doprovodu svého manžela Petra Štěpánka. Řeč samozřejmě přišla i na mistra Karla Gotta, jehož písničky zazní právě v onom muzikál.

 

„Že je to slušný kluk,“ odpověděla Zlata Adamovská na otázku, jaké vlastnosti si nejvíce cení na Karlu Gottovi. Zato její manžel Petr Štěpánek si na Karlovi váží především jeho obrovské pracovitosti. Na obou hercích ale bylo znát, že ke zpěvákovi chovají velmi vřelé city.

 

Zlata Adamovská navíc přiznala, že srdcovou záležitostí z Karlova repertoáru je pro ni písnička Lady Karneval. „U mě se to ani nedá říct. Všechny jsou moc pěkné. To je až škoda, jednu z nich vypíchnout,“ naopak přiznal Petr Štěpánek.
 

Co dál prozradili oblíbení herci o muzikálu Čas růží, se můžete dozvědět ve videu.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jak na Bedřichovu novinku zareaguje Ema?

Šokují zajímavosti filmu Modrá laguna: Víte, proč Brooke Shields musela chodit po pláži v příkopech?

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama