Publikováno 9. 2. 2015

Co UVIDÍTE tento týden: Návrat zločince Rudovského!

Ordinace: Nemocný Rudovský je v nemocnici
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Mafián Rudovský se objeví v kamenické nemocnici! Jak to? Budou ho muset ošetřit... Švarc si udělá zálusk na post primáře. A Jirka vezme Kateřinu na romantický výlet! Co víc vás čeká v Ordinaci v úterý a čtvrtek? Zjistěte.

Přehrát poslední díl

 


549. díl - Srdcový král

V TV 10. 2. 2015

Ordinace: Rudovský je v nemocnici
Zdroj: Nova.cz

Do nemocnice přivezou zločince Rudovského. Na cestě k soudu měl vážné zdravotní komplikace. Tomáš se musí pochlapit a ošetřit muže, který ho držel v zajetí a kvůli kterému málem přišli s Kateřinou o život. Zvládne to? Hejduk dál naléhá na Zdenu, aby vzala primariát po svém sesazeném muži. Dalším kandidátem na primáře chirurgie je Bobo Švarc. Čestmír Mázl uvěří kartářce Melise a platí si další seance, aby "osvobodil" ducha milované Magdy.

 


550. díl - Šťastnej chlap

V TV 12. 2. 2015

Ordinace: Stryková alias Kateřina
Zdroj: Archiv TV Nova

Jirka chce zachránit Kateřinu před nepříjemnou službou s Tomášem. Simuluje nemoc a naplánuje pro Kateřinu romantický výlet. Stela prosí otce, aby s ní jel na návštěvu za bratrem Reném. Hejduk to ale odmítne, nedokáže odpustit synovi, který zmrzačil člověka a místo kariéry lékaře teď sedí ve vězení. Eliška a Vašík utečou z Prahy za Bělou. Potvrdí se, že se student Radek i přes veškerou snahu nedokáže o děti postarat. Heluš se Švarcem vyvěsí ohlášky své svatby. Chystaný sňatek ale ohrozí Simona, když vypráví Heluš o svém vztahu se Švarcem.

 

 

Nova.cz

Diskuze

15.2. | 20:17 Bobo a Heluš
0
Náhlasit nevhodný komentář
Přesně! Užívám si všech dialogů této dvojice a moc se bavím. Role Boba a Heluš jsou tak krásně napsané a oba dva herci své role skvěle hrají. I když to nejsou kladné postavy, nikomu bych nepřála tak krutou pomstu od ordinační trojky (Jáchym, Babeta a Darek). Je to sice jen seriál ... ale i když se ...
13.2. | 08:35 kukuruku
0
Náhlasit nevhodný komentář
Paní Řandová hraje úžasně Heluš i pan Zounar Boba.To je herecký koncert,to nemá chybu, moc si to užívám.
10.2. | 13:41 Huráá!!!
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já se také moc těším! Mám moc ráda paní Kláru Cibulkovou. Moc dobře hraje - a nejen v televizi! Jsem zvědavá, jakým způsobem se do Ordinace vrátí. Píšou, že se Andrea náhodou vrací do kamenické nemocnice. Tak snad to nebude prapodivná (scenáristicky nedotažená) náhoda. :-)
10.2. | 08:52 Konečně!!
0
Náhlasit nevhodný komentář
Konečně!!!! Už se nemůžu dočkat!!!! Mám ji moc ráda!!!!
9.2. | 22:20 Martíí
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jj...taky jsem koukala. 553. díl. Konečně! Po tolika dílech... Bez ní to tam prostě nebylo ono! :) Už se moc těším. :-)
9.2. | 21:37 Yes! :)
0
Náhlasit nevhodný komentář
A 24. února nás čeká další návrat seriálové postavy ... ale tentokrát to bude žena... Yes! :)