Aktualizováno 20.4. 2017 22:00

ČTVRTEČNÍ DÍL ORDINACE: Patálie Mázla – Jarmilina sexuální terapie a Gustavův Lenin!

Ordinace: Mázlovy peripetie
Zdroj: Nova.cz

Utekl vám aktuální díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Občanská válka v Kamenici? Podívejte se na něj zdarma na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

Reklama

 
 

Ordinace v růžové zahradě 2: 730. díl - 1. část

Ordinace v růžové zahradě 2: 730. díl - 2. část

 

 

U Mázla se střídá Jarmila s Gustavem. Jenže první den si Jarmila přivede terapeutickou skupinu zaměřenou na sex po šedesátce a zatáhne chudáka Mázla do diskuze mezi seniorky, kde ho začne dokonce jedna dáma svádět. Mázl toho má plné zuby, dokonce se těší na den s Gustavem. Jenže ten ho vytáhne ven na oslavu narozenin V. I. Lenina. Zděšený Mázl volá na pomoc Jarmilu, která se pochopitelně popere se soudruhy! Totální fraška skončí tím, že prchající Mázl uvázne ve výtahu! Už je na dně, večer se rozpláče, že s těma dvěma už nabude. Naštěstí Alena konečně dostala kýžené náhradní volno.

Marika touží po Kovářovi, nicméně mezi nimi trvá napětí. Ke všemu do nemocnice přijede k závažné operaci externistka doktorka Zimová, která je nejen vynikající specialistka ale i mimořádně atraktivní žena. Marika má pocit, že ji před ní Ota zazdil, a že se ti dva dokonce navzájem balí. Odmítne jít se Zimovou na společenskou večeři, kde skutečně Zimová nabídne Otovi společnou noc! Ota ale pokušení ustojí. Vztah s Marikou nicméně zůstává stále na mrtvém bodě – v noci se Ota opět vrací ke Kateřině, další den pak slibuje společnou noc v hotelu a mluví i o zásadním řešení celé situace. Jenže Zimová nasadí Marice do hlavy pochybnosti, čemu dát přednost: jestli vztahu, nebo kariéře. Do hotelu za Otou se sice nakonec Marika dostaví, ale s dvouhodinovým zpožděním. Rozhodnutá není.

Šárka ambuluje s Andreou, děsí se okamžiku, kdy má přijít na kontrolu Tůmová, svědek jejich lží. Nakonec Šárka nevydrží s nervy a uteče z ambulance. Posléze se Andree svěří, že se pokusila svést Hanáka, u kterého strávila noc! Andrea je v šoku, hlavně proto, že jí Petr nic neřekl. Napětí mezi Šárkou a Andreou ovšem kulminuje druhý den, když Šárka opět uteče z ambulance při kritickém příjmu kolabujícího pacienta. Babeta se Suchým jí to ostře vytknou. Andrea se jí naopak paradoxně snaží omluvit, jenže Šárka dá najevo, že od ní o pomoc nestojí. Začíná Andreu považovat za příčinu všeho svého neštěstí...

 

730. díl s názvem Občanská válka v Kamenici jste v TV mohli vidět 20. 4. 2017
 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama