Aktualizováno 16.2. 2017 21:25

ČTVRTEČNÍ DÍL ORDINACE: Pokus o znásilnění! Co je s obětí Marikou a pachatelem Márou?

Ordinace: Mára sexuálně napadl Mariku
Zdroj: Nova.cz

Utekl vám aktuální díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Chyba v plánu? Podívejte se na něj zdarma na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

Ordinace v růžové zahradě 2: 712. díl - 1. část
Ordinace v růžové zahradě 2: 712. díl - 2. část


Marika chystá „past“ na Máru, jak ho chytit při braní drog, a odjíždí s ním proto na kongres do Plzně. Ota má o Mariku strach, chce jí být nablízku, a namluví proto nic netušící Kateřině, že chce s ní a s Verunkou strávit rodinný víkend v penzionu v Plzni. Kateřina tak věří, že Ota chce napravit jejich skomírající vztah. Marice její plán nevyjde a zdá se, že Mára ji za to krutě vytrestá. Mariku v poslední chvíli zachrání Ota a Máru zatýká policie pro pokus o znásilnění. Kariéra docenta Máry tím skončila. Kateřina však pochopila, že Ota nejel do Plzně kvůli ní a žádá na něm, aby se konečně rozhodl, co vlastně chce – dává mu ultimátum.

 U Mázlů všichni našlapují po špičkách kolem Emy, která se učí na třetí termín zkoušky a je na nervy, protože jí hrozí vyhazov ze školy. Ema sama si nevěří, ale sebevědomí jí zvedne, když v nemocnici správně diagnostikuje stařenku a zachrání jí tím pravděpodobně život. Emu všichni povzbuzují, ale zkoušku přesto neudělá. Nikomu to však nepřizná, protože má plán, jak se na škole udržet. Zavolá otci, aby jí s tím pomohl.
 


Vilíkovi přišly výsledky testů DNA. Vilík váhá, jestli je chce doopravdy znát. Nakonec si výsledky přečte a zjišťuje, že Darek není otcem Bětušky. Zdrcený Vilík se chce vyhnout oslavě výročí svatby Darka s Lucií, ale Darek ho k účasti přinutí. Vilík se neovládne a z oslavy odchází. Zdá se mu, že nejlepší bude Darkovi pravdu o Bětušce neříkat, ale aby nemusel lhát, radši se s Darkem a Lucií přestane stýkat.

 

712. epizodu s názvem Chyba v plánu jste v TV mohli vidět 16. února 2017.

 

TV Nova

Diskuze

17.2. | 00:20 liliana-kudrnova
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Ota je charakter,ale ke Kateřině se chová jako ke kusu nábytku.Pořád se snaží Marice pomáhat-ona za ním leze i domů.Marika nejdřív byla prezentovaná,jako kariéristka bez skrupulí-intriky,polepšit si přez postel atd.Jak známo,nejvíc chlapy přitahuje špatná pověst.Tak uvidíme,co bude dál.
reklama