Publikováno 11. 10. 2017

ČTVRTEČNÍ ORDINACE: Vyhrožování a ztracená dcera, Květa okusí nejhorší!

Zdroj: TV Nova

Vrchní sestru Květu čekají perné chvíle. Kvůli trablům v práci se jí ztratí Františka! Marek nabídne Bibi společné bydlení! A Karel Rytíř se Aleně vyzná z citů! Co víc přinese čtvrteční díl Ordinace? Podívejte se.

Přehrát poslední díl

 

Květa má problémy se sestrami, odmítají ji respektovat. Bojkotují ji a jeden den si velká část hodí marod. Na Květu je toho i tak moc a ke štěstí ji nepřidá ani matka pacienta, která jí vyhrožuje kontrolou z hygieny! A tak Květa k nelibosti sester ještě přitvrdí v úklidu oddělení. A kvůli pracovnímu vytížení zapomene na dceru Františku, které slíbila návštěvu jízdárny. Františka se vypraví sama, ale splete si autobus a ztratí se!


Babeta vs Květa
Zdroj: TV Nova

Bibi chce udělat tlustou čáru za minulostí, a stěhuje se proto z vily Valšíků na ubytovnu, jenže zjistí, že spolubydlící by byla Radka, se kterou má konflikty. Situaci zachrání Marek, který Bibi nabídne společné bydlení na šéru! Bibi je šťastná, protože ti dva už si rozumí a vypadá to jako začátek vztahu, za Markem ale někdo dorazí...Ema Rytířová bude mít narozeniny a čeká ji oslava plná dortů a lahůdek. Už předem je z toho vystresovaná a vymýšlí, jak na takové akci dokáže nejíst, aby si toho nikdo nevšiml. Z návštěvy u Mázlů se raději vymluví, a tak oslava probíhá u Rytíře, kam dorazí Alena. Čeká ji překvapení v podobě vyznání lásky od Karla! Jakuba zase drsné odhalení o Emině stravování!

Co se odehraje dál, jak vše dopadne? To už sledujte v novém 762. díle Ordinace v růžové zahradě 2 ve čtvrtek 12. října večer.

 


 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.