Čtvrtek v Ordinaci: Plán za 2 miliony! Co Švarc chystá? VIDEO

Publikováno 17. 1. 2018
Zdroj: Nova.cz

Finanční situace u Švarců je neúnosná. Heluš proto tlačí na Bobo, že musí rychle sehnat peníze, prostě musí! Tomu se však nedaří… Trn z paty mu vytrhne brácha hejtman, který přichází, jak jinak, s nekalým plánem. Co se chystá?

Přehrát poslední díl

 

Švarc s Heluš nemají ani na Hugův lyžák. Heluš tlačí na manžela, ať si půjčí u bráchy, jenomže ten na něj nemá čas a víceméně ho vyhodí. V ten samý den ošetří Švarc pacienta Vavřince Kolečka, kterého zmlátili na demonstraci, a sepíše pěkně šťavnatou zprávu o jeho zraněních. Jak se ale ukáže, Kolečka zmlátil hejtmanův bodyguard! Hejtman samozřejmě zuří a chce, aby Švarc zprávu zfalšoval. Ten se o to pokusí, ale celá situace se mu vymkne z pod kontroly a vše se zamotá... Načež dostává nabídku, leccos podstoupí za dva miliony! A s Kolečkem to bude souviset. Do čeho se to zase pustí?

Ordinace: Zmlácený Vavřinec Kolečko
Zdroj: Nova.cz


Hanák pojme podezření, že Andrea ve Francii prožila románek a milenec je s ní stále v kontaktu, a to na základě podivného dopisu i telefonátu, který zaslechne. Je zaskočen a volá na pomoc kamaráda Davida Suchého. Jak se k této situaci, když ji vlastně také byl nevěrný, postaví?

Ordinace: Bibi
Zdroj: Nova.cz

Bibi v úterním díle Vojtovi kývla na schůzku. Stále si však není jistá, zda má jít. Radí se s Aloisií a ta ji utvrdí v tom, že to není nic špatného. A tak se rande naplánuje, jenomže nedopadne, protože zmatkář Vojta si poplete místa, a tak na sebe oba jen čekají, každý samozřejmě jinde. Bibi však nepodléhá mrzutosti a Vojtovi dává druhý pokus. Vojta slibuje taneční večer, ale z něho nakonec taky sejde, protože Vojtovi přijedou tety, na které zapomněl! Situace se zdá být ztracená a další pokus ta tam, ale Vojta nakonec dostane nápad...
 

784. díl Ordinace v růžové zahradě 2 si nenechte ujít zde.

Nova.cz