Publikováno 17. 5. 2017

ČTVRTEK V ORDINACI: Alena se políbí s Rytířem! Dojde i k něčemu víc?

Zdroj: TV Nova

V nemocnici bojují o život Ilony Šedivé! Alena se znovu sbližuje s bývalým manželem a Eduard pochybuje o svém rozhodnutí... Co vám přinese čtvrteční díl? Podívejte se.

Přehrát poslední díl

Reklama

 

 

Sousedka najde v bytě Ilonu v bezvědomí. Ta je okamžitě převezena do nemocnice, kde bojují o její život! Vypadá to, že se pokusila o sebevraždu a v dopise na rozloučenou stojí, že to udělala z nešťastné lásky k Petrovi Hanákovi. Andree se jenom potvrdí její přesvědčení, že jí byl Hanák s Ilonou nevěrný... Přežije Ilona? A vyjde pravda najevo, že za vším stojí právě Šárka? 
 


Ordinace: Co se bude dít v 738. díle?
Zdroj: Nova.cz

Mázl se nedokáže smířit s rolí bezmocného lazara a život s ním začíná být pro Alenu nesnesitelný. Alena tráví čím dál víc času s bývalým manželem Karlem, který jí pomáhá s problémovou pacientkou. Problémy s Mázlem a více společného času s bývalým manželem vyústí v polibek Aleny a Rytíře! Skončí jen u toho? Mázl si začíná uvědomovat, že by mohl o Alenu velmi snadno přijít a cítí to správně...
 


Za Bibi přijíždějí přátele Kamila a Robin jako svědci na chystané svatbě s Edou. Čtveřice si naplánuje výlet na kolech, při kterém se ovšem Eda totálně vyčerpá, přátelé naznačují Bobi, že by si tak starého muže neměla brát. Bibi sice trvá na svém, ale Eda sám začíná o svém rozhodnutí pochybovat!
 

Jak vše dopadne, co dál se odehraje, to už si nenechte ujít v premiérovém 738. díle 18. května od 20:20 na Nově.


 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Která je větší sympaťačka: Kateřina, nebo Marika z Ordinace? Hlasujte v ANKETĚ


ZPOVĚĎ PETRA VONDRÁČKA: Proč stále hraje ´hajzly´?


Heluš v nemocnici a Hanák s policií! Podívejte se na GALERII Z NOVÝCH DÍLŮ Ordinace

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama