Čtvrtek v Ordinaci: Zkouška Bibi začíná. Marek s ní bude bydlet, Inna chce znát pravdu! A ještě víc

Publikováno 14. 2. 2018
Zdroj: TV Nova

Bibi se pokouší zapomenout na Marka a plně být šťastná s Vojtou, který si zaslouží fair play. Jde jí to však stěží, když jí Marek pronásleduje v práci a nakonec i doma!

Přehrát poslední díl

 

Vojta nechává Innu převézt na vyšetření do Hradce a převáží ji Bibi. Cestou si hodně povídají a v jeden moment se Inna Bibi upřímně zeptá, jestli s Markem nechodila... Vyšetření ukáže, že Inna bude potřebovat mnohem delší a dražší léčbu. Marek už i tak přespává v nemocnici, aby ušetřil, což zaznamená Vojta a od dobrého srdce mu nabídne, aby spal na šéru, kde mají s Bibi volný pokoj. Netuší, že pro Marka i Bibi to může být nepříjemná situace. Marek ale nemá moc na výběr, ke všemu si na léčení manželky bude muset vzít půjčku a najít si práci... Co myslíte, kam půjde? A jak se Bibi srovná s tím, že Marka bude potkávat všude zrovna v momentě, kdy na něj potřebuje zapomenout?

Mára už začíná mít plné zuby primáře Oty Kováře, který mu neustále šlape na paty a dělá vše pro to, aby z nemocnice odešel. V porovnání s tím, co robil Mára zaměstnancům kdysi, je Otovo chování čokoládovou bonboniérou. Doposud klidnému Márovi už ale nervy začínají povolovat a Otovi začne oplácet stejnou mincí. A jelikož má Eduarda Valšíka podchyceného vydíráním o dceři, s Otou se začne primariát otřásat... Stane se z Máry opět primář?

Nový díl Ordinace s názvem Nemáš na výběr toho ve čtvrtek 15. února přinese ještě mnohem víc, tak se dívejte od 20:20 na TV Nova. 

 

Nova.cz