Aktualizováno 18.4. 2017 15:07

DEN PRAVDY v Ordinaci: Lucie zkolabovala pod tíhou zjištění?!

Zdroj: TV Nova

Darek najde doma Lucii bezvládně ležící na zemi, u Bětuščiny postýlky. Nereaguje na jeho hlas a Darek se pořádně vyděsí. Má důvod? Zkolabovala snad Lucie pod tíhou toho všeho, co momentálně prožívá? Bojí se, že přijde o dceru, nebo o ni už snad přišla?

Přehrát poslední díl

 

V 729. díle nastává den, kdy se Lucie s Darkem konečně dozví pravdu o tom, zda Bětuška je, či není jejich dcera. Tolik trpí kvůli Vilíkovi, který v nemocnici děti při jejich narození možná zaměnil – Lucii Vágnerovou s Olinkou Ferencovou.

Ordinace: Vilíkův strach
Zdroj: Nova.cz


V předchozím díle večer Vágnerovi obdrželi zprávu, že výsledky testů DNA, teď už správných, jsou k dispozici. A den pravdy dnes přichází, ráno se tedy musí dostavit na stanici a poslechnout si skutečnost takovou, jaká je. Pochopitelně jsou to pro ně obtížné momenty, nesnadné období. V noci nemohou spát, jsou plní obav z toho, co uslyší. Vyhnout se tomu ale nechtějí, pronásledovalo by je to celý jejich život. Psychicky zdeptaní tedy musí čelit pravdě, ať už je jakákoliv.

Ordinace: Darek s Ferencovými na stanici
Zdroj: Nova.cz


Po dohodě se Darek sám vydává na policejní stanici, kde se samozřejmě setkává s Ferencovými, prožívají to samé, podpoří se pohledy a společně si vezmou léky na uklidnění. Pak si jdou vyslechnout slova, který jim všem mohou změnit jejich životy... Uslyší to, co tolik chtějí? Nebo se jejich noční můra stane skutečnou?

16

FOTO: Kolaps Lucie pod tíhou pravdy?

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Lucie kolabuje? - 1

Hodnocení:Po příchodu domů na tváři Darka nelze poznat, co se na stanici odehrálo. Drží kamennou tvář kvůli Lucii, jenomže tu najde ležet na zemi! Dostala se k ní pravda ještě dřív než z jeho úst? A je natolik tížívá, že jí přivede kolaps? A ustojí tohle všechno Darek? Nebo tenhle zlý sen skončí happyendem?

Jak to dopadlo, to už jste mohli vidět v 729. díle zde.

Takhle jste hlasovali:

Anketa

Co myslíte, jak dopadnou výsledky testů DNA – je Bětuška dcera Lucie a Darka?

Hlasovalo 390 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Takhle čaruje Roman Štabrňák! Dokážete ve VIDEU odhalit jeho kouzelnické triky?

VELKÁ GALERIE: Michal Novotný oslavil narozeniny. Koukněte, jak se v průběhu let změnil!

PROMĚNA Ivany Jirešové za 10 let: Ze ztřeštěné holky v lady! FOTO uvnitř

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama