Dilema a rozhodnutí Bibi v DNEŠNÍ ORDINACI: Vojta, nebo Marek? VIDEO

Aktualizováno 13.2. 2018 13:53
Zdroj: TV Nova

S návratem Marka se v citech Bibi rozmohl chaos. S Vojtou je jí skvěle, je to úžasný kluk. Přítomnost Marka ji ale dělá dobře a city k němu byly hluboké. Takže, co vlastně cítí dnes a ke komu? Právě to se Bibi v dnešním díle pokusí ujasnit.

Přehrát poslední díl

 

Marek se dozví, že Bibi randí s doktorem, který pomohl Inně, tedy s Vojtou Kratochvílem. A jak se ukáže, bude mu to jedno. Jestli bude předstírat, aby byla Bibi šťastná, nebo mu to bude skutečně putna, to už budete muset usoudit sami z dnešního dílu, který bude pro Bibi ve znamení rozhodnutí. Přítomnost Marka v ní vyvolává staré city, které jsou ještě čerstvé a možná pořád trvají. Bude si muset ujasnit, koho miluje, s kým chce být, komu nelhat. Je jí jasné, že Vojta je kluk, který by se neměl ztratit a už jí na něm moc záleží. Jenomže Marek je Marek, muž do kterého se tak moc zamilovala... Vnitřní dilema bude řešit s Aloisií. Jak jí poradí? Jak se Bibi rozhodne? Nebude to hned, ale po dnešku jí leccos bude jasnější... 

Boba s Heluš a Hugem čeká stěhování do lepšího bytu a Kováře boj s Márou, když v nemocnici zmizí pytlík s drogou z věcí závislého pacienta... Dá si Mára znovu do nosu? Nebo je skutečně vyléčený? 

To a mnohem více sledujte v 791. díle Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Zapomeň na city, 13. února ve 220:20 na Nově.

 

Nova.cz