Publikováno 12. 5. 2017

DÍTĚ V REÁLU I SERIÁLU: Bude mít Marika s Otou z Ordinace brzy miminko? Hlasujte!

Ordinace: Marika s Otou
Zdroj: Nova.cz

Čas letí jako voda a kostymérky Ordinace v růžové zahradě 2 budou mít brzy plné ruce práce s těhotenským bříškem představitelky Mariky Lukáčové. Herečka Andrea Růžičková je v očekávání svého prvního miminka a bříško jí jen roste. A tak vyvstává otázka: Skrýt ho, nebo ho zakomponovat do děje a stvořit i těhotenství seriálové?

Přehrát poslední díl

 

Ota Kovář je sice čerstvě po rozchodu s Kateřinou, svým vztahem s Marikou si je ale zcela jistý. Právě kvůli ní Káťu opustil, je zamilovaný až po uši a jejich vztah nyní zcela dostává zelenou. Příchod miminka by byl poměrně brzký, ale proč by taky ne, že? Troufneme si říct, že Ota by miminko uvítal, Marika je ovšem kariéristka a role matky by ji mohla vyděsit. Však představa, že by do jejich seriálového života vstoupil prcek, je pozitivní, nebo ne?

16

GALERIE: Ota a Marika spolu v posteli!

Zdroj: TV Nova

Ota a Marika - 5

Hodnocení:


 


Každopádně kostymérky by tuto linku jistě ocenili. Rostoucího bříška představitelky Mariky si v nejbližších dílech jistě všimnete i vy. Vybírat oblečení a komponovat scény tak, aby nebylo těhotenské bříško herečky Andrey Růžičkové vidět a nenarušit současný děj, bude den ode dne větší výzva. Však nejednou se s touto situací celý tým Ordinace potkal a zvládl ji, a musíme říci, že pokaždé velmi rád! :-) Vzpomínáte na těhotnou Janu Strykovou coby Kateřinu? Zda se radostná událost představitelky Mariky v ději odrazí, či nikoliv, vám prozatím nemůžeme prozradit, ale chceme znát váš názor! Chtěli byste, aby se z Oty a Mariky stali rodiče?

Anketa

Chtěli byste, aby měl Ota s Marikou brzy miminko?

Hlasovalo 9718 lidí.

 

NENECHTE SI UJÍT:

Která je větší sympaťačka: Kateřina, nebo Marika z Ordinace? Hlasujte v ANKETĚ

UDĚLAL TO! Ota Kovář se rozešel s Kateřinou. Souhlasíte s tím? HLASUJTE

VIDEO: Divoký chat z Ordinace. Kerestešová se Stránským řešili zásadní problém - byli nakřivo!

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama