Publikováno 13. 10. 2017

DIVÁCI ORDINACE POZOR: Chystá se změna ve vysílání!

Ordinace: Aula
Zdroj: Archiv TV Nova

V pátek 20. října začnou volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Televize Nova tak nabízí každodenní komplexní volební zpravodajství na obrazovkých a internetu. A s tím přichází jednorázová změna ve vysílání seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Přehrát poslední díl

 

Volební pokrytí ve zpravodajských a publicistických relacích TV Nova odstartovalo už ve středu 4. října. Televizní noviny každý den nabízejí aktuální volební rubriku. V publicistickém pořadu Střepiny moderátorka Markéta Fialová každý týden diskutuje o nejpalčivějších problémech s voliči v regionech, magazín Víkend přináší populárně naučné reportáže o tom, jak vznikají předvolební průzkumy a jak vypadá zákulisí voleb. Pořad Volejte Novu představuje politické moderátory a ukazuje, jak vznikalo unikátní volební studio.


Volby 2017 - 3
Zdroj: TV Nova

A jedním z vrcholů volebního vysílání bude exkluzivní duel dvou hlavních kandidátů na premiéra České republiky! Účast v tomto duelu potvrdili a pozvání televize Nova přijali předseda hnutí ANO Andrej Babiš a volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek. TV Nova odvysílá tento pořad v přímém přenosu ve čtvrtek 19. října od 19.55 hodin. Nova Duelu věnujeme velkou pozornost, k samotné debatě chystáme speciální vysílací studio a diskuzi povede zkušený moderátor Rey Koranteng.

TV Nova nabídne komplexní volební zpravodajství na televizních obrazovkách a internetu - 4
Zdroj: TV Nova

Nova Duel tak 19. října nahradí pravidelné vysílání seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, na který se diváci mohou těšit hned následující úterý – 24. října ve 20.20 na Nově. A poté opět v tradičním vysílacím čase každé úterý a čtvrtek večer.

 

 

 

 

 

Nova.cz

Diskuze

13.10. | 18:45 petra-meriova
6
Náhlasit nevhodný komentář
Tak budou pouštět oblbovaci kraviny...
reklama