Vedlejšák Milana Peroutky: Rád by obkládal koupelny! Bude z něj snad hodinový manžel?

Publikováno 13. 1. 2018
Zdroj: Nova.cz

Představitel Jonáše v Ordinaci, kterého čekají peripetie s milenkou otce, herec a zpěvák Milan Peroutka má napilno. Plně se věnuje herecké i pěvecké kariéře, do toho finišuje studium a rekonstruuje byt, jak v rozhovoru přiznal. A zároveň na sebe prásknul jednu zajímavou věc!

Přehrát poslední díl

 

Hned poté, co světlo světa spatřil nový videoklip Druhý břeh kapely Perutě, který z velké části Milan natáčel na Islandu, pustil se talentovaný mladík do dalších hudebních i hereckých povinností i radostí. Času nazbyt moc nemá, protože finišuje studium na vysoké škole a kvůli nočnímu učení občas přijde pozdě na ranní natáčení seriálu Ordinace, kde ho diváci znají jako medika Jonáše, jenž se v nových dílech střetne s milenkou svého otce.


Ordinace: Milan Peroutka coby Jonáš Hrzán
Zdroj: Archiv TV Nova

Sedmadvacetiletý mladík doufá, že studium letos úspěšně dokončí a konečně dotáhne do konce také rekonstrukci svého bytu, který má v přízemí rodinného domu. Přestavby však postupují pomaleji, než čekal. Což mu možná umožní učinit jednu věc, kterou by si přál. Rád by se totiž přiučil stavařině! Po těchto jeho slovech následovala otázka redaktorky, zda se dočkáme jeho vlastní firmy alá hodinový manžel, jeho reakcí možná budete zaskočení! Podívejte se v rozhovoru.

Milan Peroutka rozhovor
Zdroj: Nova.cz

 

 

 

 

kuci