Aktualizováno 11.1. 2017 10:58

Drama na obrazovkách i na place: Natáčení těžké nehody v Ordinaci málem dopadlo tragicky! Exploze přišla nečekaně

Zdroj: TV Nova

Scéna z úterního dílu Ordinace, během které zemřel otec nové postavy Šárky, nevypadala dramaticky pouze v seriálu. Nečekaná komplikace mohla zapříčinit velkou tragédii!

Plameny šlehající do dvoumetrové výšky, štiplavý dým, praskající pneumatiky a na kostru ohořelý vrak auta. Taková spoušť zůstala po natáčení včerejší akční scény, při které doktor Hanák (Radim Fiala) a doktorka Andrea (Klára Cibulková) zachránili život mladé studentce Šárce (Štěpánka Fingerhutová). Jenomže mnoho nechybělo a mohlo dojít ke skutečné tragédii…

701. díl Ordinace v růžové zahradě 2
Zdroj: TV Nova


Během natáčení totiž došlo ke komplikaci, kterou nemohl nikdo předvídat. „Na tohle natáčení si moc dobře pamatuji. Byla to záchranná akce, při které byli přítomni hasiči, aby uhasili hořící auto, jenomže nastal problém s hadicí a auto hořelo déle, než bylo v plánu, a dokonce začaly bouchat pneumatiky. Dneska se tomu směju, ale v tu chvíli ve mně zatrnulo,“ přiznala Klára Cibulková.

„Jo, to bylo docela nepříjemný,“ potvrzuje Radim Fiala.

„Trochu jsem se bála, i když zrovna já jsem byla v bezpečné vzdálenosti. Radim Fiala s Klárou Cibulkovou to měli přímo před očima,“ přiznává mladá herečka Štěpánka Fingerhutová.

Ordinace v růžové zahradě 2
Zdroj: TV Nova


Na celý díl, ve kterém se tato dramatická událost odehrála, se můžete podívat ZDE!

 

Přestože celý štáb včetně herců stál v bezprostřední vzdálenosti, nikomu se i díky pohotovosti hasičů, jimž se podařilo závadu na hadici v krátkém čase vyřešit, naštěstí nic nestalo. Herci si však odnesli nezapomenutelný zážitek a režisér ještě o něco akčnější záběry.
 

Premiérové díly Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově!

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:
Charismatický fešák z Ordinace oslavil narozeniny. Na svůj věk vypadá Radim Fiala neuvěřitelně dobře!

ZKAŽENÁ KLAPKA ORDINACE: „Nebuď trapnej!“ zpraží Marika Jáchyma. Neuvěříte proč!

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama