Aktualizováno 10.9. 2016 07:42

Drama v Ordinaci: Kaskadérka Zawadská skončila pod koly kamionu!

Zawadská krvácela při natáčení - 1
Zdroj: TV Nova

To bylo na krev! Na první natáčení v Ordinaci v růžové zahradě 2 Valérie Zawadská (57) jen tak nezapomene. Ze scény, která jí předepisovala pád pod kamion, si odnesla nepříjemné zranění.

Šla doslova s kůží na trh. Odmítla dubléra a sama se vrhla pod kola kamionu. „No jo, dělala jsem hrdinku, že nechci kaskadéra. Říkala jsem si, že nás přece na škole učili, jak padat a že jsem to přece nezapomněla,“ líčí svoje první natáčení v Ordinaci herečka a naše prvotřídní dabérka Zawadská.

 

Jenomže od školy už to přece jenom nějaký ten pátek bude a pád na beton rozhodně nedopadl podle jejích představ.

 

Zawadská krvácela při natáčení - 2
Zdroj: TV Nova

 

„Zranila jsem se, ne moc, ale trocha krve ze mě vytekla. Pro příště vím, že si mám nechat říct a když mi někdo radí, abych se nechala zastoupit profíkem, neodmítat,“ přiznává herečka, která do seriálu přichází coby svérázná majitelka spediční firmy Romana Babáková.

 

Zawadská krvácela při natáčení - 6
Zdroj: TV Nova

 

Za volantem onoho kamionu přitom diváci viděli Martinu Randovou (44), která se coby Heluš uchází o místo ve firmě Babákové. Té se řízení náklaďáku velmi zalíbilo. „Vůbec jsem netušila, že bych byla schopná řídit kamion. Ale ono je to vlastně podobné jako v normálním autě, jenom sedíte o něco výš,“ prozradila herečka.

 

Zawadská krvácela při natáčení - 3
Zdroj: TV Nova

 

„Když se to rozjelo, byla jsem nadšená a říkala si, že kdyby to s tím herectvím nedopadlo, mohla bych dělat kamioňačku,“ směje se Randová.

der

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama