Publikováno 18. 5. 2017

ZEMŘE DNES ILONA V ORDINACI? Odpoví vám sám Hanák!

Ordinace: Dramatická smrt Ilony - 2
Zdroj: Archiv TV Nova

Kamenici dnes večer zasáhne SMRT. Boj o život alkoholičky Ilony Šedivé svede doktor Petr Hanák a Andrea Hanáková, bohužel neúspěšně... Dlouhé minuty resuscitace, pot a slz - i takové bylo natáčení dramatické scény. Stresové chvíle prožili i jejich představitelé Radim Fiala a Klára Cibulková.

 Přehrát poslední díl

Reklama

 

S rozbitou hlavou a v kritickém stavu skončila po úterním pádu hlavou na radiátor Ilona Šedivá (Sabina Králová) v péči lékařů kamenické nemocnice. Doktor Hanák bude odhodlaný bojovat o její život do poslední chvíle, přestože i on ví, že je to marná snaha.

110

FOTO: RVAČKA Ilony se Šárkou v Ordinaci

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Byt Ilony - 2

Hodnocení:


 

 

Díky tomu se jeho představitel Radim Fiala pořádně zapotil. „Resuscitace je fyzicky poměrně namáhavá, pokud jde skutečně o život. Při natáčení to tak dramatické není, protože netrvá tak dlouho, jak by asi trvala ve skutečnosti. Ale nic jsme nešidili, měl jsem hlavně strach, abych Sabině nezlomil žebra,“ prozradil Radim Fiala, který se v roli doktora Hanáka snažil Ilonu přivést k životu.

113

Dramatické umírání v Ordinaci: Bál jsem se, abych kolegyni nezlomil žebra, tvrdí Fiala

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Dramatická smrt Ilony - 8

Hodnocení:Zatímco on se stresoval, aby své herecké kolegyni neublížil, Sabinu Královou umírání své postavy nijak nevykolejilo. „Už jsem před kamerou nebo na jevišti umírala tolikrát, že mě to už nerozhodí. Mám vystudovanou zdravotnickou školu, viděla jsem mnoho umírání, věděla jsem, jak na to,“ svěřila se Sabina Králová.

Napínavou a emočně náročnou scénu uvidíte v dnešním díle Ordinace v růžové zahradě 2, od 20:20 na Nově. Odhalí se, kdo za smrtí Ilony stojí? A jakou dohru bude tragédie mít? Dívejte se!

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama