Publikováno 31. 3. 2013

Eva Hráská: Jen slyším slovo Velikonoce a bolí mě zadek!

Ordinace: Eva Hráská jako Kara Star - 4
Zdroj: TV Nova
Témata:

Herečka Eva Hráská, kterou vídáte v Ordinaci v roli Kary Star, má na Velikonoce nepěkné vzpomínky. Vždy se jí vybaví velký výprask a to, jak ji ještě několik dní poté bolel zadek.

„Vzhledem k tomu, že pocházím z Kyjova, tak se u nás Velikonoce slavily vždycky ve velkém. Večer před Velikonočním pondělím byla vždy velikonoční zábava, kde už jsme po půlnoci dostaly první výprask, ale v kroji to tak nebolí. Potom kluci chodili až do rána a psali holkám před barák na silnici krátké veršovačky. A dopoledne nás čekalo druhé kolo, celá parta kluků v krojích se vydala na šlahačku po holkách domů.

 

 

To víte, muselo být napečeno, navařeno, dobré vínko připraveno samozřejmě že domácí, ale hlavně připraveny dvě kupy kraslic, což vám zabere práci tak měsíc před velikonocemi a asi padesáti metrová mašle, kterou poctivě po každém výprasku uvážete na pomlázku. No a taková návštěva trvala tak zhruba 2 hodinky, tančilo se, zpívalo, jedlo, pilo a bylo veselo. No a takhle to šlo pěknou řádku let.


 

Od doby, co jsem v Praze, jsou Velikonoce jiné. Jen málokdy je vidět v ulicích kluky s pomlázkou a řehtačkami, jak jdou vyprášit holky,“ říká Hráská. Pořádných výprasků si Hráská užila nespočet. „Jelita jsem měla na nohou a zadku ještě týden po Velikonocích. To je tak, když se na vás vrhne parta třiceti kluků. Asi si dokážete představit tu melu. Ale abych všechny neházela do jednoho pytle, byli někteří velmi decentní a jemní a šlahali jen tak symbolicky,“ dodala herečka.

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:
Krásné Velikonoce, přejí herci z Ordinace! A jak je tráví? Podívejte se
Irena Máchová: Velikonoční výprask se u nás podobal souboji Titánů

 

Staňte se fanoušky Ordinace na Facebooku

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama