GALERIE: Tvrdá rána do obličeje! Zdeně začíná peklo…

Publikováno 21. 10. 2017
Ordinace: Martynčák silně udeří Zdenu do obličeje! - 6
Zdroj: Archiv TV Nova

Varovali ji, přesto mu dala druhou šanci. Teď na ni začne doplácet. Jejího partnera Andreje Martynčáka agrese znovu pohltí a naplno. Zdenu udeří tak silně, až upadne. Podívejte se v předpremiéře na vypjatý okamžik, který započne koloběh Zdenina psychického a fyzického teroru!

Přehrát poslední díl

 

Chování Andreje Martyčáka nebylo doposud v pořádku, je to ale pořád nic proti tomu, co teprve začne! V nadcházejících dílech se Martynčák bude dál vztekat, žárlit a dusit Zdenu svým nezdravým chováním. Ke všemu se opět přidají bolesti zraněného ramene a užívání analgetik. A v jeden krátký okamžik se překročí hranice, Andrej Zdenu silně udeří! 

Náročné časy plné zoufalství, bolesti a ponížení v životě Zdeny Suché přicházejí. Nesnadné bylo i natáčení scény, kdy vzteklý Andrej Zdenu poprvé praští do obličeje.

16

GALERIE: Agresivní Martynčák tvrdě udeří Zdenu do obličeje!

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Martynčák silně udeří Zdenu do obličeje! - 2

Hodnocení:

 

„Ztvárnit jak dostáváte ránu, nebo ji dáváte, není procházka růžovým sadem. Jednoduše to jenom vypadá. Opak je pravdou, je to hodně náročné a především psychicky,“ popsala natáčení vypjaté scény představitelka Zdeny Dana Morávková. A s hořkým tónem v hlase dodala: „Ta facka není nic proti tomu psychickému teroru. Ten je mnohokrát horší. Jen si představte, že s každým příchodem domů nevíte, v jaké náladě partner bude a čím se mu zavděčíte.“

Agresivitě se zavděčit nelze, proto je soužití s agresivním člověkem pekelné, a v nových dílech Ordinace to Zdenina věta, která herečce utkvěla v paměti, jen potvrdí. Zároveň vypovídá o tom, do jaké pasti se Zdena dostává: „Tak mi řekni, co mám dělat, abys byl konečně šťastnej?!“ 

Domácí násilí bude gradovat dál, s každým dnem bude útěk ze vztahu plného teroru po psychické i fyzické stránce těžší a situace v očích kdysi silné ženské bezvýchodnější.

Premiérové díly Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte opět každé úterý a čtvrtek večer na Nově.

 

 

Nova.cz