Aktualizováno 27.6. 2017 21:35

Gita, Kamila, Michal i Pavel jsou zpět! Staří známí z Ordinace se vrací ve SPECIÁLU!

Ordinace v růžové zahradě, první řada
Zdroj: Nova.cz

Pohodlně se usaďte a znovu sledujte příběhy hrdinů z první řady Ordinace v růžové zahradě! Otevřete dveře Růžovky a najděte za nimi doktorku Gitu, sestřičku Kamilu i Vendulku, doktora Aleše i Michala a další. Vraťte se do minulosti, kdy se v Kamenici na pediatrii, gynekologii, v nemocnici a domácnostech odehrávaly příběhy tolik známých a oblíbených postav. Příběhy těch, díky kterým zůstáváte Ordinaci věrni. Takhle to všechno začalo!

Přehrát poslední díl

 

Bílé pláště a zelené roušky skrývají jejich touhy, radosti, smutky i naděje. Lékaři a sestry gynekologické ordinace řeší případy svých pacientek, sami nesmí nikdy zklamat. Ale ... kdo léčí jejich smutky? Kdo s nimi prožívá radost?


Během celého léta můžete na NovaPlus.cz zdarma sledovat díly z první řady seriálu Ordinace v růžové zahradě, a to hezky od začátku! A pustit si je můžete i na mobilech.

Zavzpomínejte na úplné začátky dnes tolik oblíbeného seriálu z lékařského prostředí, kde se příběhy lékařů, zdravotních sester i jejich rodinných příslušníků mísí s osudy pacientů. Ordinace v růžové zahradě jako první odvážně zavedla diváky do prostředí gynekologické ordinace, na obrazovkách do této doby nevídaného. Emocionálnější prostředí snad ani neexistuje. Muži chodí kolem po špičkách, ženy to místo důvěrně znají. Prostředí nadějí, zázraků, ale i životních zklamání. Vstupte znovu do tohoto intimního, emotivního i dramatického prostředí a sledujte příběhy, které se tu rodí.

Ordinace: Ordinace v růžové zahradě, první řada
Zdroj: Nova.cz

 
Kamila Váchová, hlavní hrdinka příběhu, přichází o svůj pevný bod. O manžela, o rodinu. Nepropadne beznaději, dál se usmívá, pracuje, stará se o syna, pejska, pacientky... Drží ji to, že myslí na druhé. Láska ji potká nečekaně, přestože dlouho byla tak blízko ní. Kamila už nevěří. Ten, co se zdál spolehlivým zradil. Proč by druhý, co má kolem sebe ženy od rána do večera a do noci, měl být jiný? Protože ... přichází láska. 

MUDr. Michal Šebek, MUDr. Gita Petrová, MUDr. Aleš Čížek, Vendulka Holovská, Pavel Vácha, Martin Vácha, Čestmír Mázl, Marek Kroupa, Tomáš Hruška, Daniela Kobesová, Bobina Tomanová, Mirka Kovaříková, Adam Suk, Karel Bílý a nejen oni – přitažlivé postavy, poutavé příběhy, opět jsou tu pro vás!

♦ SLEDUJTE ORDINACI V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ ZDE 
1. řada Ordinace v růžové zahradě
Zdroj: Nova.cz

Díly budou průběžně doplňovány!

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama