Publikováno 12. 7. 2017

FÓREK Šárky z Ordinace: Objevila v sobě nadpřirozené schopnosti! Tohle VIDEO vás pobaví

Zdroj: Nova.cz

Říká se, že krásná žena dokáže svést může pouhým pohledem. Herečka Štěpánka Fingerhutová má ale mnohém silnější moc – pohledem dokáže nechat zmizet jakoukoliv věc :-).

Co se děje v zákulisí seriálu, když je na chvíli pauza? Pokud se herci neučí scénář, nejí, nebo si na pár minut neschrupnou, tak si najdou chvilku na své fanoušky i kolegy a pobaví je vtípkem! Tady je jeden od představitelky Šárky Šedivé z Ordinace v růžové zahradě 2, herečka Štěpánka Fingerhutova by ráda měla nadpřirozené schopnosti! :-) 

Ordinace: Vtip Štěpánky Fingerhutové
Zdroj: Nova.cz

Herečka Štěpánka Fingerhutová se v seriálu Ordinace objevila poměrně nedávno, za to velmi intenzivně! Její postava obrátila naruby život hned několika hlavním hrdinům. Jako psychicky labilní Šárká Šedivá, které zemřel otec, se nezdravě upnula na doktora Hanáka, který ji zachránil z hořícího auta.

Štěpánka Fingerhutová - 5
Zdroj: TV Nova / Instagram

Nastoupila do nemocnice jako nová zdravotní sestřička, aby mu byla nablízku a mohla intrikami zničit jeho šťastné manželství a osobní život. Chtěla ho jen pro sebe. Po všech peripetiích, které primárně Hanákovým způsobila, nakonec skončila ve vazbě a bude se léčit.

Jestli ji v Ordinaci ještě uvidíme, to je zatím ve hvězdách. A kdo ví, i Rudovský se několikrát vrátil...
Štěpánka Fingerhutová - 4


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama