Aktualizováno 26.1. 2017 21:56

Jak se točil požár bytu Aleny v Ordinaci? Shořela celá dekorace!

Ordinace: Požár u Mázlů - 10
Zdroj: Nova.cz

Dlouho se Alena Rytířová ze svého krásného kamenického bytu, do nějž se před létem nastěhovala, neradovala. Jak jste mohli vidět ve včerejším díle, lehl popelem! My jsme byli u natáčení opravdového požáru!

 

Přehrát poslední díl


Měl to být romantický večer při svíčkách, který pro dceru Alenku a její lásku Čestmíra Mázla připravila svérázná Jarmila Kočková. Shodou nešťastných náhod ale došlo k tragédii, která bude mít ještě dohru… Zažehnutá svíčka proměnila krásný byt ve spáleniště a Alence zbyly jen oči pro pláč.
 


Natáčení ohnivé scény přineslo nejedno vážné řešení. Jak to udělat, aby byt shořel, a přitom zůstal nepoškozen? Zapeklitá situace. S tou si ale v Ordinaci umí poradit. Protože Alenin byt na rozdíl od drtivé většiny jiných prostředí, nebyl postavený v ateliérech, ale pro potřeby natáčení byl zapůjčen skutečný velmi pěkný byt, nebylo možné nechat ho lehnout popelem. To by majitelé filmařům nepoděkovali. Kvůli natáčení požáru se proto postavila část tohoto bytu jako atrapa, naprosto k nerozeznání od skutečnosti. Díky preciznímu oku všech složek štábu jste nepochybně rozdíl neměli šanci poznat. Pak už stačilo jen za dohledu hasičů zapálit benzinem napuštěnou záclonu a plameny spolkly vše, co jim stálo v cestě. Alenin „byt“ tak během třiceti minut vzal za své.

19

FOTO: Alenin byt v plamenech!

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Požár u Mázlů - 9

Hodnocení:A tak se Alena, její dcera Ema, ale i svérázná Jarmila stěhují k Čestmírovi Mázlovi. Spolu s Jakubem a Gustavem tak v malém bytě bude rázem hlava na hlavě. A nutno říct, že jedna tvrdohlavější než druhá. Jak tohle jenom dopadne? Další díly Ordinace v růžové zahradě 2 si proto nenechte ujít!

 
 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

• Kuchtík, manžílek a uklízečka. Takhle roztomilého Bobíka Švarcíka neznáme! Kdy je NEJ?
 

• NEJSILNĚJŠÍ MOMENTY ROKU 2016: Smrt Stely, násilník Zdeněk, Alena v životě Mázla či příchod Mariky?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama