Publikováno 19. 1. 2017

KATEŘINA vs. MARIKA: Ota Kovář moc jasno nemá... Ke které patří podle vás?

Ordinace: Marika, Ota, Kateřina
Zdroj: Nova.cz

Na jedné straně stabilní vztah, opomineme-li nynější problémy, na straně druhé vzrůstající porozumění. Ota Kovář se pohybuje na tenkém ledě, ve spleti přitažlivosti dvou žen. Kateřinu miluje, Marika ho přitahuje. Není na čase se zamyslet?

 

Přehrát poslední díl

 

Ota a Kateřina. Vidět je spolu nás těší. Zažili spolu mnoho, po rozluce si k sobě opět našli cestu, a na to jsme dlouho čekali. Jenomže nyní to mezi nimi zdaleka nefunguje tak, jak by mělo. Milují se, city mezi nimi však zároveň chladnou. Oddalují se jeden druhému. A přitom by stačilo tak málo, aby si znovu porozuměli a stal se znik opět ten skvělý pár! Možná prostě přišel konec jejich vztahu, dali si, co měli – a je na čase jít dál. Nebo je to krize, kterou by měli ustát? Ty do života přicházejí a nemělo by se to jen tak vzdát. Co myslíte?

114

FOTO: Ota s Kateřinou. A Ota s Marikou. Ke které podle vás patří?

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Ota s Kateřinou jsou spolu!

Hodnocení:Ota a Marika. V první řadě je k sobě svedla vzájemná přitažlivost. A jak víme, Ota Marice na jednu noc podlehl. Bylo zažehnáno, plamínek vášně se nyní ale opět rozhořívá! A zdaleka už to není jen o fyzické sympatii. Vzniklo mezi nimi pouto přátelství a porozumění. Jeden pro druhého je tu rád. A tak to přeci začíná, nebo ne? Co když je Marika další Otovou osudovou ženou a neměl by ji nechat odejít? Jak to vidíte vy?

Kateřina vs. Marika: Ke které podle vás Ota Kovář patří?

Hlasovalo 5387 lidí.

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

 

 

 

 

Nova.cz

Diskuze

20.1. | 20:03 nelun09
0
Polibi se Ota s Marikou???? At se Katka vrati k Otovi, pote, co ji bude opet Ota neverny....je to jasny jako facka!!!Oni budou mit s3x, Ota Marice podlehne a pak bude zase Kacence rikat,,och promin, promin,, a zase budou spolu a pak ji zase Ota podlehne. marice.......bude to kolobeh
reklama