Publikováno 19. 1. 2017

KATEŘINA vs. MARIKA: Ota Kovář už má jasno... Ke které patří podle vás?

Ordinace: Marika, Ota, Kateřina
Zdroj: Nova.cz

Ota Kovář se pohybuje na tenkém ledě, ve spleti přitažlivosti dvou žen. Kateřinu miloval, Marika ho ale okouzlila natolik, že i k ní vzplanuly silné city. Dlouhou dobu se pohyboval mezi dvěma ženami, ráno byl s přítelkyní, večer s milenkou. Tomu už je ale konec. Ota se rozhodl, svou budoucnost vidí po boku Mariky! Patří k ní? Nebo je to jen momentální poblouznění a tou pravou pro něj vždy bude Kateřina?

 Přehrát poslední díl

 

Ota a Kateřina. Vidět je spolu nás těší. Zažili spolu mnoho, po rozluce si k sobě opět našli cestu, a na to jsme dlouho čekali. Jenomže nyní to mezi nimi zdaleka nefunguje tak, jak by mělo. Milují se, city mezi nimi však zároveň chladnou. Oddalují se jeden druhému. A přitom by stačilo tak málo, aby si znovu porozuměli a stal se znik opět ten skvělý pár! Možná prostě přišel konec jejich vztahu, dali si, co měli – a je na čase jít dál. Nebo je to krize, kterou by měli ustát? Ty do života přicházejí a nemělo by se to jen tak vzdát. Co myslíte?

114

FOTO: Ota s Kateřinou. A Ota s Marikou. Ke které podle vás patří?

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Ota s Kateřinou jsou spolu!

Hodnocení:Ota a Marika. V první řadě je k sobě svedla vzájemná přitažlivost. A jak víme, Ota Marice nejednou podlehl. Plamínek vášně se ale rozhořel a dnes už to zdaleka není jen o fyzické sympatii. Zamilovali se do sebe. Vzniklo mezi nimi pouto přátelství a porozumění. Jeden pro druhého je tu rád. A tak to přeci začíná, nebo ne? Co když je Marika další Otovou osudovou ženou a neměl by ji nechat odejít? Jak to vidíte vy?

Anketa

Kateřina vs. Marika: Ke které podle vás Ota Kovář patří?

Hlasovalo 6052 lidí.

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

 

 

 

 

Nova.cz

Diskuze

20.1. | 20:03 nelun09
0
Náhlasit nevhodný komentář
Polibi se Ota s Marikou???? At se Katka vrati k Otovi, pote, co ji bude opet Ota neverny....je to jasny jako facka!!!Oni budou mit s3x, Ota Marice podlehne a pak bude zase Kacence rikat,,och promin, promin,, a zase budou spolu a pak ji zase Ota podlehne. marice.......bude to kolobeh
reklama