Aktualizováno 2.6. 2017 16:50

GALERIE: Marka Barnu z Ordinace DNES nepoznáte! A kde je mu konec?

Ordinace: Marek Barna z Ordinace DNES
Zdroj: TV Nova / Facebook

Od své premiéry v Ordinaci v růžové zahradě 2 se Martin Holec pořádně změnil, toho malého kluka Marka Barnu byste v něm už těžko hledali! Za pár dní mu bude 23 let, a že jste o něm dlouho neslyšeli? Omyl, najdete ho na Brodwayi!

Přehrát poslední díl

 

Martin je mladý český herec, který se narodil 11. 6. 1994 v Jindřichově Hradci. Herectví pro něj začalo již v pěti letech, kdy získal první roli v ochotnickém souboru v Deštné. Poté následovala základní umělecká škola, letní herecké tábory a nakonec konzervatoř. Mezi jeho první a zároveň největší dětské role se řadí právě postava Marka Barny v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, strávil s ní tři roky a stihnul toho opravdu hodně – spadnout ze střechy, přežít operaci, zamilovat se a randit s dívkou z Afriky.

Martin Holec
Zdroj: Nova.cz


A co dělal jeho představitel po odjezdu Marka Barny s rodinou na Slovensko, tedy po Ordinaci? A kdo ví, třeba se Barnovi do Kamenice jednoho dne vrátí... Zkoušel štěstí v Česko Slovenské SuperStar (v roce 2009), a od roku 2010 začal studovat v Praze na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka, obor Muzikálové herectví! Úspěšně ji absolvoval před rokem a od té doby brázdí divadelní prkna.

113

GALERIE: Představitel Marka Barny z Ordinace DNES

Zdroj: facebook

Martin Holec

Hodnocení:Domovem se mu na nějaký čas stalo populární Divadlo Brodway! Které se nenachází v New Yorku, ale v centru Prahy.  Aktuálně je také k vidění v Divadle Hybernia i Branickém divadle v Praze nebo v Divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni. Momentálně se věnuje i moderátorství, a dokonce pomáhá organizovat koncerty. 

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama