Aktualizováno 14.6. 2017 06:58

ANDĚL Z ORDINACE: Kdo je sestřička Květa?

Ordinace: Nová posila sestřička Květa
Zdroj: Nova.cz

Babeta hledala za zdravotního bratra Vilíka, který se rozhodl odejít do kláštera, náhradu. Z nových zdravotníků Peška a Kubelky se vyklubali problémoví zaměstnanci. Situaci naštěstí zachránila usměvavá Květa... Jak dlouho se v Kamenici zdrží?

Přehrát poslední díl


Zdravotní bratři Pešek s Kubelkou, které Babeta vzala na zkoušku s velkou nadějí, ji zklamali. Z Kubelky se vyklubal bývalý trestanec, který nejde pro ránu daleko, ke všemu je přecitlivělý na utrpení pacientů, což je v nemocnici poněkud nešťastné. Z Peška zase nenapravitelný pesimista, který svou upřímností děsí pacienty.

Ordinace: Noví zdravotníci zklamali
Zdroj: Nova.cz


Naštěstí měla eso v rukávu, jak se ukázalo. Vyhlídla si totiž ještě sestřičku Květu Hrzánovou, které zavolala o pomoc a poprosila ji o okamžitý nástup. A Květa ochotně přišla a svým úsměvem okouzlila nejen Vilíka. Ten se totiž do nemocnice nečekaně vrátil, ovšem jako pacient! Pod sedativy v Květě uviděl svého spásného anděla. Byl sice omámen utěšujícími léky, neboť má ošklivě zlomenou nohu a udeřil se silně do hlavy, ale její pozitivní energie nadchla i Babetu. Milým úsměvem a profesionalitou si vrchní okamžitě podmanila.

116

FOTO: Sestřička Květa Hrzánová z Ordinace

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Klára Oltová coby sestřička Květa Hrzánová

Hodnocení:Babeta ji štěstím bez sebe začala hned představovat jako novou sestřičku. Je tomu skutečně tak? Prozradíme, že v nových dílech po prázdninách – Květu, v podání herečky Kláry Oltové, ještě uvidíte! Objeví se i v posledním předprázdninovém díle. A jestli je skutečně novou posilou kamenického týmu, tak to se nechte překvapit, budeme vás brzy informovat. Sledujte web Ordinace celé léto a zůstaňte tak v obraze!

 


 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama