Klíčová žena v životě těhotné Aleny: Co čekat v Ordinaci od gynekoložky Vladany? Nečekané!

Publikováno 6. 1. 2018
Ordinace: Vladana v životě Aleny, Mázla a Rytíře
Zdroj: Nova.cz

Chodit na gynekologické vyšetření k partnerovi, nemusí vyhovovat všem, ze stejného důvodu si těhotná Alena Rytířová najde gynekoložku, která není zatížená spletitostí milostného trojúhelníku a dvou potencionálních otců. Neznamená to však, že jejich životy neovlivní, ba naopak! Alternativní Vladana vše rozvíří... Seznamte se s ní.

Přehrát poslední díl


Vladana je gynekoložka se svéráznými názory i lékařskými postupy. Před klasickou medicínou dává přednost té alternativní. Aleně pomůže s tajným testem otcovství, ujme se i její péče, která ovšem nebude podle Mázlových představ. S Mázlem nejsou krevní skupina, a to se mu stane osudným…


Vladana je poněkud svérázná paní. Jaká je ve vašich očích?
Vladana je především gynekoložka, ale poněkud specifická. Je alternativní, vyznává netradiční metody, uznává dokonce i domácí porody. Takže do kamenické nemocnice vznese i tenhle směr.

Je vám blízká? Jak vy se díváte na její alternativní smýšlení?
Přiznávám, že moc blízké si nejsme. Já rozhodně nejsem alternativní člověk. Jsem těžký pragmatik. Ale je to role, já jsem za ni moc ráda a díky této její orientaci rozhodně bude co hrát.


Jak Vladana ovlivní děj?
Můžu prozradit, že výrazně zasáhne do života doktorce Aleně Rytířové, která je těhotná, a kolem jejího těhotenství jsou dohady, kdo bude otec. Alena si u mě nechá udělat tajně test otcovství, jenomže já to maličko zkomplikuju. Tak si myslím, že se to bude zamotávat a vyvíjet, než se všichni dozví pravdu. To mě baví.

S jakým pocitem jste vstupovala do Ordinace?
Je to hrozně zvláštní nastoupit do kolektivu, který je na sebe takhle zvyklý. Znám se tady s některými kolegy, s Janou Paulovou, Petrem Rychlým i Mirkem Etzlerem, ale třeba Míšu Badinkovou jsem neznala, to je pro mě teď moc milé setkání. Znám také mnohé ze štábu. Tak mám trošku pocit, jako bych tu už byla. To je pro mě důležité. Ráda pracuju v hezkém a příjemném prostředí. A to tady mám.

Ordinace: Ivana Andrlová coby seriálová Vladana Synková
Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace není váš první seriál, Vladana není vaše první lékařka, ale v každém předchozím jste nevydržela dlouho, proč?
To je pravda, pokaždé mě zabili. Já tomu říkám syndrom sedmi dílů. Kolem tohoto čísla se totiž pokaždé točil konec mojí postavy. Jak to bude v Ordinaci, nevím, doufám, že mě hned tak nezabijou. Jsem ale sama zvědavá, co Vladanu čeká.

Nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte od 9. ledna opět každé úterý a čtvrtek večer.

Nova.cz