Mára, Šárka, Pantoflíčková, Rosická, Rudovský: Kterého ZÁPORÁKA chcete vrátit do Ordinace?

Aktualizováno 27.10. 2017 18:10
Ordinace: ZÁPORÁCÍ
Zdroj: Nova.cz

I když se s nimi diváci Ordinace v růžové zahradě 2 nikdy neusmějí, mají je rádi. Vždy se totiž postarají o pořádný rozruch, umí zahrát na nervy a nenechají je nudit. Bez záporáků by se neobešel ani jeden seriál, koneckonců patří i do života reálného. Dnes a denně bychom je potkávat nechtěli, jednou za čas ale zatoužíme po jejich dramatech, není tomu snad tak? Přiznejte se, koho z nich chcete zpět? Třeba se i dočkáte!

Přehrát poslední díl

 

Leoš Mára

Ordinace: Leoš Mára
Zdroj: Archiv TV Nova

Doktor a chvíli i primář chirurgie závislý na drogách s absolutně arogantním a povýšeným chováním. Personál nemocnice s ním měl jen samé trable, mohla za to jak jeho závislost, tak i jeho prohnilý charakter. Zalíbila se mu Marika, kterou se pokusil znásilnit! Nehledě na to jaký je to záporák, vás bavil. A třeba právě jeho byste chtěli zpět?


 

 

Šárka Šedivá

Ordinace: Šárka Šedivá
Zdroj: Nova.cz

Bláznivá holka, která škodila těm, do kterých se platonicky zamilovala. Její poslední obětí se stal Petr Hanák, dokonce se jí podařilo ho svést, načež ho následně obvinila za znásilnění. Zabila nevlastní matku a chybělo málo, aby se její obětí stal i její přítel Michal či doktor Suchý. Co takhle útěk z léčebny a další peripetie s ní, stáli byste o to?
 

Marcela Rosická

Ordinace: Marcela Rosická
Zdroj: Archiv TV Nova

Marcelu Rosickou, biologickou matku Toníka Suchého, zajímal jen alkohol a peníze. Do jejího povrchního života láskyplná výchova vlastního dítěte jaksi nepasovala. Rodině Suchých, která se jejího syna ujala a zamilovala si ho, způsobovala jen problémy. Za nemalé peníze jim syna nakonec "prodala" – souhlasila s jeho adopcí. Marcela Rosická nedlouho poté zemřela, co když ale byla zpráva o její smrti nepravdivá? Bylo by zajímavé ji v Kamenici znovu potkat, co myslíte?

 

 

Ivan Rudovský

Ordinace: Ivan Rudovský
Zdroj: Archiv TV Nova

Bezcitný mafián toužící po penězích a moci zatáhl do průšvihu nejednoho kamenického hrdinu. Vydírání, únosy i přestřelky, s tímto pánem v černých rukavicích se zažilo už ledasco. A jednou se už vrátil, co takhle přijít znovu pro pomstu, je to on?

 

 

Zdeněk Zeman

Ordinace: Zdeněk
Zdroj: Nova.cz

Násilník Zdeněk v Kamenici přepadával ženy. Sestru Gábiny Simonu bohužel dokonce znásilnil. Andreu málem zabil. Patří za mříže, ale i on může být tím, koho byste třeba chtěli opět v Ordinaci vidět?

 
 

 

Zuzana Pantoflíčková

Ordinace: Zuzana Pantoflíčková
Zdroj: Archiv TV Nova

Nemyslíte, že je na sesterně nějak klid? Zákeřná Pantoflíčková by se velmi rychle postarala o pořádný rozruch! Intriky jí byly vlastní a pro svůj vlastní úspěch dokázala udělat nejednu podpásovku. Chcete zase vidět ji?


Anketa

Který záporák u vás vyhrává a chcete ho zpět ze všech nejvíc?

Hlasovalo 6225 lidí.

 

A kdo ví, třeba se někdo z nich v Ordinaci v růžové zahradě 2 opět v nových dílech objeví...


Nova.cz