Aktualizováno 11.5. 2018 18:46

LÍBACÍ SCÉNY S PEROUTKOU: Představitelka Denisy šokuje jeho fanynky! Dokáže být…

Zdroj: Nova.cz

Nejedna mladá slečna by při pohledu na vášnivou líbací scénu Jonáše a Denisy v Ordinaci chtěla být na místě herečky Bereniky Kohoutové. A není se čemu divit, její mladý kolega, herec a zpěvák Milan Peroutka, je pohledný a skvělý kluk, jehož polibky jsou okouzlující. Je tam ale jedno „slizké“ ale… O kterém se s úsměvem rozpovídala právě představitelka Denisy, poslechněte si.

Přehrát poslední díl


Seriálového parťáka si většinou nevybíráte, je vám přidělen. A ne vždy vám může sednout, ale to není problémem Bereniky a Milana. Tahle dvojice mladých talentů se zná už z předchozích pracovních projektů a vztah mají přátelský. Což je skvělé, ovšem ne v momentě, kdy máte „bráchu“ vášnivě líbat. Sice si představitelka milenky Denisy nestěžuje a Milana naopak ve všech směrech vyzdvihuje, jeho fanynky tak mohou zůstat v klidu – s líbáním problém nemá! Přesto ji jedna věc udivuje. Při natáčení intimnějších scén má Milan slovy Bereniky „slizký humor“! Poslechněte si ve videu, jak to Berenika živě líčí, ale v dobrém slova smyslu. No, co naděláte, Milan je prostě chodící dobrá nálada, a tak to na place leckdy rozvíří trochu víc :-). 

 

Nova.cz

Diskuze

7.6. | 01:04 slivovicka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nechápu popularitu tohoto herce. V Tváři sice mužské party zazpíval skvěle, ale ženské části skřehotal jak teplouš po vasektomii. Jako herec hrůza, odříkává text bez emocí, ten jeho hlas mi hrozně vadí. Nepřesvědčivý výkon. A pohledný tedy opravdu není. Typické protekční dítko.
13.5. | 09:05 jsemzlaazakerna
4
Náhlasit nevhodný komentář
Pohledný kluk? Vždyť je to takový trpaslík s obrovskou hlavou a křivou pusou...