Aktualizováno 5.8. 2017 12:37

Libor Stach odkrývá dění kolem Adama a Mariky! Jak moc intimní jejich vztah bude?

Zdroj: Nova.cz

Doktůrka Adama Svobodu si divačky ve třinácté sezoně Ordinace v růžové zahradě 2 do sytosti užijí. Nejenže sice lehce, přesto líbivěji změní vzhled, tak se vyvrbí charakterově. A jak poodhaluje jeho představitel Libor Stach, stane se z něho hrdina! Získá tak konečně srdce té, kterou tajně obdivuje?

Po rozchodu s Otou se Marika ocitla ve všeobecné nemilosti. Většina lidí pro její chování nemá velké pochopení. Ota jí nemůže odpustit, že se vzdala jejich dítěte, kolegové v nemocnici zase skutečnost, že primáři zničila rodinu. Snad jediný, kdo stojí na její straně, je kolega a spolubydlící Adam. I když se k němu Marika nikdy zrovna hezky nechovala, vždycky měl pro ni slabost a důvod ji obdivovat. Na podzim je spojí tragická událost, která bude mít pro oba nedozírné následky. Přesně tohle předepisuje nová dějová linka této dvojici, což představitel Adama svými slovy jen potvrzuje a hlavně – přitvrzuje!

Ordinace: Libor Stach o Adamovi a Marice
Zdroj: Nova.cz"Čekají mě hodně krušné chvíle, budou to velmi dramatické situace, které tam Adam bude prožívat. Také bude řešit vztahové věci, které doposud neřešil. A stane se hrdinou!" vychrlil ze sebe herec Libor Stach, když odpovídal reportérce na dotaz, co čeká Adama v nových dílech Ordinace. Rozhodně je na co se těšit.

Ordinace: Adam s Marikou
Zdroj: Archiv TV Nova

Také naznačil, jakým směrem se bude vyvíjet vztah Adama a Mariky, to a více si už poslechněte ve videu.

 

 
Mohlo by vás zajímatNova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama