Aktualizováno 7.12. 2017 21:33

BITÍ, ŠKRCENÍ A VÝSTŘEL: Má Zdena Suchá z Ordinace vůbec šanci přežít?

Ordinace: Teror v životě Zdeny Suché - 14
Zdroj: Archiv TV Nova

„Zabij mě! Tak mě zabij, nebo já skočím z okna!“ Tato slova bude křičet terorizovaná Zdena v novém díle při dalším střetu s Martynčákem. Přiškrtí ji, aby ji uklidnil… Skončí snad Zdenin život rukama násilného partnera? Bez boje se nevzdá, jakou má ale šanci?

Přehrát poslední díl

 

Má křehká žena vůbec šanci, aby se ubránila agresivnímu statnému chlapovi? Stačí jedna rána a je rázem na zemi, stačí páska a nemůže se hýbat, stačí ruka kolem krku a nemůže dýchat.

Pokračující útlak, fyzické i psychické týrání, další hádky, hysterický záchvat a síly v koncích. V úterním díle dostane Zdena další pekelnou várku domácího násilí.

116

GALERIE: Teror v životě Zdeny Suché

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Teror v životě Zdeny Suché - 9

Hodnocení:

Bude mít co dělat, aby nezkolabovala a vůbec přežila! Pokusí se o útěk, skončí ale přiškrcená, zbitá, svázaná... a pak padne výstřel

Stane se snad dvojnásobná máma, skvělá lékařka a kdysi sebevědomá a silná ženská obětí domácího násilí? Uhasne její život rukama muže, do kterého se zamilovala a snažila se v něm vidět to lepší? Kousek bojovnice v ní ještě zůstal, ovšem po několikadenním útlaku a bití jí síly docházejí a psychika polevuje...

Získá svůj život zpět? Nebo boj prohraje? Konec jejího trápení přijde už v úterý 12. prosince, jde jen o to, jaký bude. Diváci by si tento dramatický díl se zásadní událostí neměli nechat ujít. Možná se budou muset s někým loučit.

Anketa

Kam až domácí násilí zajde?

Hlasovalo 12594 lidí.

 
 

 

 

Nova.cz

Diskuze

8.12. | 19:24 maxfox
10
Náhlasit nevhodný komentář
Největší borec v ordinaci je stejně Dr.Švarc.Že by skutečný obraz našeho zdravotnictví ?
8.12. | 16:26 horak-zdenek
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Chudera paní Morávková, jak k ní mohli vybrat takového odporného herce. Tímhle tím je Ordinace nesledovatelná. Odporné!
8.12. | 12:37 markytkaz87
7
Náhlasit nevhodný komentář
Dana Moravkova to hraje vyborne,az me z tech scen beha mraz po zadech.Doufam,ze sebere zbytek sil a toho hajzla (taky to skvele hraje) zastreli.
7.12. | 22:54 piejc
16
Náhlasit nevhodný komentář
Obdivuji slovenského herce s jakým přesvědčením hraje domácího tyrana. Je to tak přesvědčivé, že by člověk nejraději volal policii. Je až neuvěřitelné, jak se může snoubit láska s nenávistí.