Aktualizováno 7.9. 2017 21:40

MARIKA VS. NICKY: Ke které se Adam z Ordinace hodí víc? Hlasujte

Ordinace: Ke které se Adam hodí víc?
Zdroj: Archiv TV Nova

Deset let byl ve vztahu šťastný, pak ho pobláznila kolegyně a dnes už kamarádka Marika. Kvůli ní odmítá společnou budoucnost s holkou, o které si myslel, že je ta pravá. Je to jen dočasné zatmění mysli, nebo přišel konec jednomu vztahu a začátek druhému? Kterou by si měl vybrat podle vás?

Přehrát poslední díl

 

Půvabná Marika Lukáčová pobláznila nejednoho doktora. Zprvu radila s Jáchymem Kalinou, od kterého utekla k Otovi Kováři. Do něho se zamilovala, ovšem ne natolik, aby s ním utvořila rodinu. Odvedla ho od Kateřiny Vránové, avšak po otěhotnění s ním šla na potrat. Nebyla na dítě připravená, a to vedlo k rozchodu. Jedinou oporou je jí nyní Adam, který se do ní zakoukal. Ostatní ji odsuzují právě za to, co Otovi způsobila.

Adam byl s Nicky spokojený, zamilované dvojici tehdy Marika i záviděla. S odstupem času pozornost Adama od Nicky přešla právě k Marice, přitahuje ho a budoucností s Nicky si přestává být jistý čím dál víc.

Adam s Nicky

Ordinace: Tereza Rumlová coby Nicky
Zdroj: Archiv TV Nova


Rozhodl se Marice svou náklonnost projevit, pokusil se ji několikrát políbit a mezi čtyřma očima jí pověděl, že Nicky nemiluje. Marika ho ovšem za Nicky odpravila zpět se slovy, že k sobě patří. Adam si tím jistý ale není.

Na 752. díl Ordinace v růžové zahradě 2 se podívejte ZDE

Měl by o Mariku dál bojovat? Nebo by se měl zaměřit na vztah s Nicky? Deset let bok po boku mnohé znamená a krize je po tolika letech pochopitelná. Ona ho miluje a budoucnost s ním si plánuje. Nebo prostě přišel konec a Adam to cítí správně, že chce začít znova s někým novým, s Marikou? 

Adam s Marikou

Ordinace Marika, Adam
Zdroj: Archiv TV Nova


Anketa

Kterou by si měl podle vás Adam vybrat?

Hlasovalo 5303 lidí.

 


 

Nova.cz

Diskuze

18.9. | 13:39 fajnik
3
Náhlasit nevhodný komentář
Mariku stejně nikdo nikdy nesrovná, muži ji musí milovat takovou jaká je nebo od ní odejít...
7.9. | 21:57 leokudrna
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Mariku nee!Byl by vedle ní,jako kus hadru.Marika potřebuje autoritu,ať ji někdo srovná.
reklama