Aktualizováno 13.4. 2017 21:27

VIDEO Z PLACU ORDINACE: Za přejetého Mázla trpěl kaskadér! Rychlý ale strádá jinak

Zdroj: Nova.cz

Chvilka nepozornosti a nehoda je na světě! V Ordinaci skončil pod koly svého vlastního vozu Čestmír Mázl. Bolest ze srážky ale za Petra Rychlého pocítil někdo jiný… Ovšem herec kvůli zasádrovaným končetinám prochází očistcem, podívejte se!

Přehrát poslední díl

 

Řev motoru, rána a bezvládně ležící Mázl pod koly svého vozu, za jehož volantem usedl vysloužilý voják a svéráz Gustav Kalina (Petr Oliva). Takovou scénu předepsal scénář Petrovi Rychlému coby Mázlovi. A byla to pořádná šlupka! Tu ale za herce pocítil někdo jiný. „Na akční scény, které z podstaty mohou předpokládat zranění, najímáme vždy zkušené kaskadéry,“ prozradil zdroj ze štábu seriálu. A tak i tentokrát šel s kůží na trh muž, pro kterého jsou pády a srážky denním chlebem. „Myslím, že vybrali skvěle,“ smál se Petr Rychlý v narážce na proplešatělou kštici kaskadéra.
 
Pak se ale přiznal, že hrát se zasádrovanou rukou a nohou je očistec! Kdo jste si někdy končetinu zlomil, tak si vybavíte, jak bylo žití najednou poněkud komplikovanější.

115

FOTO z natáčení Ordinace: Čestmír Mázl pod koly auta!

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Mázl pod koly auta! - 2

Hodnocení:„Je to neradostné i pro herce, protože je potřeba každý natáčecí den ruku i nohu nasádrovat. Jsem v tom celý den a to člověk podlehne té iluzi, že je marod. A hlavně nejsem soběstačnej. Musím být závislý na štábu,“ trochu si postěžoval Petr Rychlý. A štábu přináší vzkaz! Jaký? Tak nejen na to se už podívejte ve videu!

Mázl si v Ordinaci zlomil ruku i nohu - 10
Zdroj: TV Nova


Jak se okolí vypořádá s marodem, který teď bude muset celé dny trávit doma? Tato nehoda razantně zasáhne do chodu Mázlovy domácnosti! Sledujte další díly Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově.

 

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:
- VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Záhada na operačním sále. Přístroj měl Bělu za mrtvou!


ZÁKULISÍ MASKÉRNY: Takhle probíhala PROMĚNA Heluš z Ordinace! Co se Martiny Randové dotklo?

- ZKAŽENÁ KLAPKA Z ORDINACE: Bobovi a Heluš to pořádně ujelo!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama