Aktualizováno 16.8. 2017 10:51

MENTÁLNÍ ANOREXIE u Emy v Ordinaci! Selhala Alena jako matka? Jak se k tomu stavíte?

Ordinace: Problémy Emy a blízkých s anorexií - 6
Zdroj: Nova.cz

Někdy si říkáte, že jisté problémy nikdy řešit nebudete, že se vás nebudou týkat. A pak se v nich z ničeho nic najednou ocitnete. Je to jako rána z nebes, nebo spíše z pekla. Děti rodičům častokrát způsobují vrásky na čele svým chováním, neúmyslně, přesto. Závažný problém, co se na Emu Rytířovou z Ordinace valí, bude velkým trápením pro celou rodinu. Vyvstává otázka, kdo za to může?

Zprvu začala hubnout do plavek, což nikdo nebral v potaz, u mladých dívek je normální, že si hlídají postavu hlavně během léta. Nesmí se to však přehánět, což se v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 stane Emě Rytířové. Hubnutí se jí vymkne kontrole, začne odmítat jídlo, což jí přivodí kolaps. Výsledky vyšetření budou mluvit jasně: jde o mentální anorexii.Alena tomu nebude chtít uvěřit, odmítat to bude i Mázl. Jen její otec Karel Rytíř o tom bude přesvědčený. Jeho dcera je o 10 kilo hubenější, což je při její štíhlé postavě už alarmující. S postupem času Emino okolí pochopí, že problém je na světe. Přijmout ho nebude snadné, vyrovnat se s ním ještě těžší, napravit ho velkou nesnází. Emě se záliba ve štíhlé postavě vymkne kontrole, sebe samu bude přesvědčovat o tom, že se nic moc neděje. Opak však bude pravdou. Je to nemoc, která potřebuje odbornou pomoc, léčení je během na dlouhou trať. Rytířovy i Mázlovy čekají nesnadné chvíle.

121

FOTO: Velký problém Emy Rytířové a jejích blízkých, anorexie

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Problémy Emy a blízkých s anorexií - 5

Hodnocení:Karel Rytír bude svou exmanželku Alenu obviňovat z toho, že nese část viny. Copak si ničeho nevšimla? Byla až příliš zahleděna do svého vztahu s Mázlem? Její dcera je však dospělá, uhlídat ji už není v jejich silách... Nebo ano? A co babička Jarmila, ani ji nic netrklo? Je tady ještě Emin přítel Jakub, ten je jí momentálně nejblíže, proč nic nezaznamenal? Je to primárně jeho chyba? Nebo je viník jenom jeden a tím je Ema? Dá se vůbec někdo obvinit? Dejte nám vědět, jak to vidíte vy!

Anketa

Selhala Alena jako matka? Kdo může za Eminy problémy podle vás?

Hlasovalo 970 lidí.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE


 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama